"Верес" здійснив мрію маленького вболівальника
^

"Верес" здійснив мрію маленького вболівальника

1174
"Верес" здійснив мрію маленького вболівальника
Фото - НК "Верес"

Здійснити мрію звичайного вболівальника і палкого шанувальника футболу вирішили у Народному Клубі «Верес». Третьокласник Влад Соботюк отримав унікальну можливість – обрати у фан-шопі клубу будь-які сувеніри або одяг на свій смак. Про мрію мати екіпіровку від «Вереса» президенту клубу Олексію Хахльову розповіла подруга матері юного вболівальника в електронному листі. А президент вирішив цю мрію здійснити – і запросив хлопчика з мамою та подругою до «Veres Place».

- Цей хлопець живе одним футболом, грає весь час – і на вулиці, і вдома, - говорить про його захоплення мама Оксана. – Ми підтримуємо його – кажемо, що якщо буде старатись, буде отримувати гроші у скарбничку на футбольні аксесуари.

Таке захоплення футболом Влада не випадкове – батько теж грав у футбол, щоправда, стояв на воротах. Влад нині вже три роки займається в ДЮСШ «Верес», грає на позиції півзахисника. Мріє стати професійним футболістом. Саме відданість цій грі й спонукало подругу родини Людмилу звернутись до керівництва «Вереса».

- Здійснення мрії хлопчика – це не якась акція, це Новий рік, - говорить Олексій Хахльов. – Важливо, щоб дитина повірила, що дива трапляються. Ми будемо продовжувати й надалі здійснювати мрії молодих людей.

Про подарунки для сина мама дізналась за годину до призначеної зустрічі, а тому під час вручення Владу фірмових м’яча, бейса, футболки та рюкзака не могла стримати сліз. Каже, що тепер хлопець, мабуть, «буде спати у тому бейсі».

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме