FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига "Верес" здійснив мрію маленького вболівальника
^

"Верес" здійснив мрію маленького вболівальника

2173
"Верес" здійснив мрію маленького вболівальника
Фото - НК "Верес"

Здійснити мрію звичайного вболівальника і палкого шанувальника футболу вирішили у Народному Клубі «Верес». Третьокласник Влад Соботюк отримав унікальну можливість – обрати у фан-шопі клубу будь-які сувеніри або одяг на свій смак. Про мрію мати екіпіровку від «Вереса» президенту клубу Олексію Хахльову розповіла подруга матері юного вболівальника в електронному листі. А президент вирішив цю мрію здійснити – і запросив хлопчика з мамою та подругою до «Veres Place».

- Цей хлопець живе одним футболом, грає весь час – і на вулиці, і вдома, - говорить про його захоплення мама Оксана. – Ми підтримуємо його – кажемо, що якщо буде старатись, буде отримувати гроші у скарбничку на футбольні аксесуари.

Таке захоплення футболом Влада не випадкове – батько теж грав у футбол, щоправда, стояв на воротах. Влад нині вже три роки займається в ДЮСШ «Верес», грає на позиції півзахисника. Мріє стати професійним футболістом. Саме відданість цій грі й спонукало подругу родини Людмилу звернутись до керівництва «Вереса».

- Здійснення мрії хлопчика – це не якась акція, це Новий рік, - говорить Олексій Хахльов. – Важливо, щоб дитина повірила, що дива трапляються. Ми будемо продовжувати й надалі здійснювати мрії молодих людей.

Про подарунки для сина мама дізналась за годину до призначеної зустрічі, а тому під час вручення Владу фірмових м’яча, бейса, футболки та рюкзака не могла стримати сліз. Каже, що тепер хлопець, мабуть, «буде спати у тому бейсі».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: НК "Верес"
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения