Главная Украинские Первая лига Сергій Лавриненко: "Хочеться мати конкуренцію на всіх позиціях"
^

Сергій Лавриненко: "Хочеться мати конкуренцію на всіх позиціях"

1327
Сергій Лавриненко: "Хочеться мати конкуренцію на всіх позиціях"
Фото - Footboom

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до другої частини сезону та селекційну роботу.

- Спершу давайте підсумуємо проведений командою відрізок чемпіонату під Вашим керівництвом.

- Складно приходити по ходу сезону (тренерський штаб на чолі з Сергієм Лавриненком «Інгулець» очолив 6 вересня – авт.). Прийшли вже після завершення терміну дозаявки. Ми не мали можливість запросити когось для підсилення гри. Як наслідок у нас були як провальні, так і хороші матчі. Провальними були зустрічі з «Гірником-спорт», коли сталося вилучення вже на восьмій хвилині, з «Оболонь-Броваром», у матчі з яким пропустили три м’ячі за вісім хвилин. На мою думку, хорошими були останні домашні матчі, у яких здобули перемоги над ФК «Полтава», «Скалою», «Арсеналом-Київ» та була зафіксована нічия у протистоянні з лідером першої ліги – ФК «Іллічівець». Хлопці не погано провели ці матчі.

- Перша частина нинішнього чемпіонату завершена. Який план підготовки команди до другої частини сезону?

- Передбачено три повноцінні збори. Попередньо плануємо зібратися 16 січня на навчально-тренувальній базі. Наступного дня футболісти пройдуть медичний огляд. Перший збір пройде у Володимирівці і завершиться наприкінці січня. Коли укомплектуємо команду, маємо награти склад. Для цього нам потрібні спаринги з хорошими командами, які є закордоном. Проведемо навчально-тренувальний збір у Туреччині.

- Які критерії підбору футболістів до команди?

- Головне, щоб футболісти відповідали рівню першої ліги. Президент ставить високі завдання, маємо підібрати відповідних футболістів. Фінансова складова нашого клубу стабільна. Хочеться мати конкуренцію на всіх позиціях, щоб була можливість при потребі варіювати склад, вносити тактичні зміни. Конкуренція дозволяє футболісту рости і підвищувати свій рівень. Відсутність конкуренції призводить до регресу.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения