Президент "Черкаського Дніпра" розповів, скільки витратив на клуб за чотири роки
^

Президент "Черкаського Дніпра" розповів, скільки витратив на клуб за чотири роки

1191
Президент "Черкаського Дніпра" розповів, скільки витратив на клуб за чотири роки
Фото - ckdnipro.com.ua

Звернення президента корпорації МФСО ФК «Черкаський Дніпро» В.Г.Лашкула до учасників І форуму прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро», керівників громад міста Черкаси та Черкаської області, керівників підприємств різних форм власності і фермерських господарств Черкащини.

З великим хвилюванням вітаю учасників першого форуму прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро», керівників громад міста Черкаси та Черкаської області, керівників підприємств різних форм власності і фермерських господарств Черкащини.

Перш за все, хотів би повернутися до 5 листопада 2013 року. В цей день по непередбачуваним мною обставинам, я долучився до підтримки футбольного клубу «Славутич». Ознайомившись зі справами, я був вражений! Як футбольний клуб і головна команда одного з найпотужніших аграрних та сільськогосподарських регіонів України можуть знаходитися в такому занедбаному стані? Адже, маючи такий потенціал в місті і області за 60-річну історію (з 1955 по 2013 рр.), клубу не вдалося акумулювати у своїй власності «навіть цвяха», команда, як мінімум, могла б представляти регіон у Першій лізі ПФЛ України. Тоді я твердо вирішив кинути виклик: в першу чергу, собі, а потім громаді Черкащини та бізнесу! Першим кроком стало повернення команді її історичної назви – «Дніпро». Нову назву ми з Вами удосконалили. В неї було вкладено поняття єднання з традиціями, корінням та історичними надбаннями, які дають віру і натхнення рухатися до нових перемог! За результатами опитування в соціальних мережах була обрана назва «Черкаський Дніпро». Розпочався новий етап в історії футбольного клубу і команди.

Зважаючи на той факт, що майже у грудні 2014 року маючи перед собою приклад розвитку інфраструктури і ресурсної бази аматорського футбольного клубу «Зоря», за участю громадськості міста Черкаси та села Білозір’я, було ухвалено спільне рішення про об’єднання організаційних, матеріальних і фінансових ресурсів двох футбольних клубів: «Черкаський Дніпро» та «Зоря», і створення на цій основі більш потужної інфраструктури ФК «Черкаський Дніпро», як основного професійного футбольного клубу Черкащини. Таке рішення виявилось виправданим, і вже напередодні свого 60-річного ювілею, команда майстрів «Черкаський Дніпро» тріумфально повернулася до Першої ліги ПФЛ України!

Того ж 2014 року, футбольний клуб розпочав реалізацію ще одного масштабного проекту: створення Білозірської академії футболу для дітей та юнацтва Черкаського району Черкаської області – позашкільного недержавного навчального закладу спортивного профілю, який повинен забезпечувати розвиток здібностей дітей, що займаються футболом у селі Білозір’я та навколишніх селах Черкаського і Смілянського районів Черкаської області.

Сьогоднішнє відкриття навчально-оздоровчого корпусу Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» (вартість будівництва більше 30 000 000 грн.) – завершує величезний пласт здійснених нами заходів по створенню академії та Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання футбольний клуб «Черкаський Дніпро». Адже, до новобудови футбольний клуб ще раніше вже додав стадіон, який було введено в експлуатацію в 2012 році (вартість об’єкту 8 000 000 грн.). Наша програма передбачає що, Академія буде власником цілісного, майнового спортивно-оздоровчого комплексу: стадіон плюс навчально-оздоровчий комплекс, який відкрито сьогодні.

Впевнений, що сьогоднішній день дозволить поближче познайомитися з можливостями футбольного клубу, а кожний керівник регіону чи окремого підприємства, зробить позитивний висновок, що команда майстрів і футбольний клуб «Черкаський Дніпро» намагаються з кожним днем покращувати інфраструктуру і збільшувати свій вплив на формування настроїв жителів Черкащини. В період з листопада 2013 р. по жовтень 2016 р. на утримання команди майстрів і розвиток інфраструктури футбольного клубу здійснені значні інвестиції:

2013 рік – 3.287.185,00 грн. (3.000.000,00 грн. на погашення боргів ФК «Славутич» плюс 287 185 грн. на учбово-спортивну роботу в листопаді-грудні)

2014 рік – 17.424.053,00 грн.

2015 рік – 12.116.690,00 грн.

2016 рік – 11.164.415,00 грн.

разом – 43.992.343,00 грн.

Всі вищезазначені це фінансовий ресурс футбольного клубу та його партнерів: ПАТ «Новокаховський річковий порт», ТМ «Імперія Яхт», ПАТ «Банк Михайлівський», компанії «Медіа Спорт Промоушн», ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл». Ми вдячні зазначеним компаніям, які разом з нами інвестували кошти на розвиток футболу Черкащини. Нажаль, до цього часу фінансування відбувалося без участі громад і підприємств міста Черкаси і Черкаської області.

Маю рішучість повідомити, що рухатися таким чином більше немає можливості та і сенсу. Адже команда майстрів і футбольний клуб «Черкаський Дніпро» – це надбання черкаської громади і вони не можуть підтримуватися тільки Корпорацією «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний Клуб «Черкаський Дніпро» та її засновниками.

І тут виникає питання: а чи готові громада міста, влада і бізнес області взяти на себе відповідальність за команду, яка могла б в одному турнірі з такими грандами, як «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Зоря» (Луганськ) та іншими учасниками змагань Прем’єр-ліги, виборювати путівку до одного з турнірів УЄФА? Треба враховувати, що це вже зовсім інша «вагова категорія». Тому я звертаюся до учасників першого форуму прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро», керівників громад міста Черкаси та Черкаської області, керівників підприємств різних форм власності і фермерських господарств Черкащини.

Шановні друзі: чи готові Ви долучитися до підтримки головної команди козацького краю та вписати ім’я Черкащини у футбольну історію не лише України, а й світу? Я впевнений, разом ми маємо таку можливість! Тому що, футбол – по-справжньому командна гра. І загальний успіх можливий лише за віддачі кожного гравця, як на полі, так і за його межами!

Я завчасно дякую всім учасникам форуму за підтримку футбольного клубу «Черкаський Дніпро» та його команди за внесок, який особисто Ви і Ваша компанія ще зроблять у розвиток футболу Черкаського краю. Саме з цією метою Вам запропонований проект Статуту про міжміський благодійний фонд підтримки футбольного клубу і команди майстрів «Черкаський Дніпро». Пропоную його затвердити і доручити адміністрації футбольного клубу «Черкаський Дніпро» доопрацювати документи і надати на реєстрацію до відповідних державних органів.

З повагою,

Президент Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне

об’єднання футбольний клуб «Черкаський Дніпро»

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме