Володимир Мазяр: "Не був би я тренером, то за таке можна було б дати по морді"
^

Володимир Мазяр: "Не був би я тренером, то за таке можна було б дати по морді"

2076
Володимир Мазяр: "Не був би я тренером, то за таке можна було б дати по морді"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер НК «Верес» Володимир Мазяр прокоментував виїзну перемогу над «Тернополем» (1:0):

- Гра була рівна, хоча гольових моментів у нас було набагато більше. Але ж самі розумієте, на яких полях ми граємо. Про футбол не може бути і мови. Сьогодні була боротьба, поле усе вирівняло. «Тернопіль» був свіжішим, бо не грав тур, а ми грали. Загалом, вважаю перемогу закономірною. Мені цікаво, чому тернополяни не б’ються так за результат з іншими командами, напевно, тоді б вони мали не 10 очок. Сьогодні здивувало налаштування їхніх футболістів, вони відкрито всю гру провокували наших гравців, суддю, мене, всю тренерську лавку. Був негатив в наш бік. Не був би я тренером, а просто мужчиною, то за таке можна було б дати по морді. Ті слова, які я чув на адресу своїх гравців, думаю, команда «Верес» не заслужила. Щодо суддівства, то судді весь час помиляються. Був там пенальті чи ні? Так, там навіть лінії не видно.

Я хочу подякувати своїй команді. За 60 км звідси у нас загорівся автобус. Півтори години в полі стояли, потім попутками добирались. Я команду попросив не як тренер, а як колега, вийти і віддати належне самим собі. Ще раз повторю. Якщо хтось думає, що в «Вереса» неймовірні умови, будь ласка, я завтра встану і нехай будь-який інший тренер сяде і працює. Є багато нюансів. Відкрито можу сказати, що не знаю, чи буду я працювати в цій команді. Якщо ми хочемо досягати певних результатів, то не може так бути, що команда йде набагато вище за все інше.

Ті 22 гри, разом з Кубком, зіграло 15 футболістів. Як тренер перед ними схиляю голову. І вболівальники це мають цінити, як і футболісти цінять їх підтримку. Сьогодні стільки людей приїхало з Рівного, було однаково з тернополянами. Я дякую тим футболістам, які є в команді. Я розумію, що непочатий край роботи, але ми достойно завершили сезон.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме