Володимир Мазяр: "Футболісти заслужили на пошану"
^

Володимир Мазяр: "Футболісти заслужили на пошану"

1222
Володимир Мазяр: "Футболісти заслужили на пошану"
shakhtar.com

Головний тренер Народного Клубу "Верес" Володимир Мазяр після вольової перемоги над ПФК "Суми" (2:1) подякував команді за працю на футбольному полі, а вболівальникам - за палку підтримку.

- Сьогодні буде, мабуть, найкоротша прес-конференція. Я просто хочу подякувати команді. На такому полі, до того ж пропустивши гол... Знаєте, коли я працював у "Сталі" - там був віце-президент Микола Семенович Колючий. Він казав: "На льоду усі команди рівні". Так от - сьогодні поле вирівняло все. Але у нас було бажання. За таке бажання, за такий другий тайм, за таку працю на футбольному полі - футболісти заслужили на пошану.

Окремо також хочу відмітити наших вболівальників. В таку погоду вони створили святкову атмосферу і увесь матч нас підтримували. Це було приємно.

В той же час ми сюди навіть не змогли доїхати своїм автобусом. Хочу подякувати "Сумам", які нас підібрали дорогою. Поки маємо те, що маємо. Маємо хорошу команду. І це - факт.

- Павло Кікоть після матчу сказав, що "Верес" переміг на класі. Чи погоджуєтеся?

- На такому полі клас вирівнюється. Клас - це коли на траві, з тактичними схемами... А коли на першому місці бажання - то виграє більше бажання.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме