Сергій Макаров: "На фіналі Ліги чемпіонів іноземцям сподобається наше пиво і курс гривні"
^

Сергій Макаров: "На фіналі Ліги чемпіонів іноземцям сподобається наше пиво і курс гривні"

1188
Сергій Макаров: "На фіналі Ліги чемпіонів іноземцям сподобається наше пиво і курс гривні"

Президент ПФЛ розповів про переваги та ризики від проведення фіналу Ліги чемпіонів

В українському спорті сталася вагома подія. УЕФА довірив Києву провести фінал Ліги чемпіонів, найпрестижнішого футбольного турніру. Уперше в історії столиця України прийме вирішальний матч - у 2018-у році. Історичну подію кореспондент "Експресу" обговорив зі Сергієм Макаровим,
президентом ПФЛ.

- Яку вагу має рішення УЕФА для України?

- Це визнання того, що Україна є великою футбольною державою. Але нині наше головне завдання не в тому, щоб гучно аплодувати цій звитязі, а в тому, щоб не втратити свого шансу. Ми повинні витиснути із цієї події максимум для блага українців. Варто скористатися з досвіду попередніх господарів фіналу і зробити цей захід прибутковим.

- У 2008-у році Москва на фіналі Ліги чемпіонів заробила 44 мільйони євро. Як саме ми можемо заробити?

- Наше завдання - щоб до Києва приїхало якнайбільше іноземних уболівальників. Ми маємо створити їм комфортні умови, щоб вони витратили тут якнайбільше грошей. У фінансовому плані вони точно будуть задоволені з огляду на курс іноземних валют до гривні (Сміється). Європейці із задоволенням питимуть наше пиво і споживатимуть смачні українські страви. Але це не основна наша місія. Основна місія полягає у тому, щоб європейці повернулися після фіналу по своїх домівках і розповідали усім, як гарно і як романтично в Україні. І тоді іноземні гості мандруватимуть нашою країною. Ми дістали безкоштовну рекламу України у світах.

Читайте также: Сергей Макаров: "С "Гелиосом" нормальные отношения. А Шам отстаивает личные интересы"

- Які кроки у підготовці ми можемо робити вже тепер?

- Ми повинні подавати Європі позитивні сигнали, щоб до 2018-у році гості їхали до нас розслабленими і ні за що не переживали. Якщо ж говорити про конкретніші справи, то вже сьогодні починається робота з УЕФА. Зокрема, нам треба на законодавчому рівні звільнити від оподаткування структури УЕФА на час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Наприклад, компанії, що продаватимуть атрибутику УЕФА, не повинні платити податки. Такі умови керівного футбольного органу, на які ми маємо піти заради доброї справи.

- Які ви бачите основні ризики?

- Наспраді ризиків майже не існує. Ми маємо всю інфраструктуру, адже приймали Євро-2012. Стадіон є, готелі є, аеропорт також є. Головне - подбати про безпеку і комфорт для уболівальників. І це завдання силовиків.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме