Сергій Шищенко: "Нічия на виїзді – це позитивний результат"
^

Сергій Шищенко: "Нічия на виїзді – це позитивний результат"

757
Сергій Шищенко: "Нічия на виїзді – це позитивний результат"

Головний тренер ФСК «Буковина» Сергій Шищенко прокоментував виїзну гру команди з «Інгульцем» (1:1).

- Я задоволений організацією та змістом гри нашої команди. Вважаю, що перший тайм був рівним. А ось у другій половині зустрічі перевага була за нами. Ми контролювали м’яч та проводили хороші комбінації. На жаль, пропустили необов’язковий гол. Наше завдання спростило те, що суперник більше збився на навалу. Зрештою, матч завершився з нічийним рахунком.

- Як вважаєте, «Буковина» здобула одне очко чи втратила два ?

Нічия на виїзді – це позитивний результат. Ми здобули виїзне одне очко, хоча у ході матчу і вели у рахункові. У нас були шанси здобути перемогу, однак матч завершився унічию. Те, що нам вдалося поповнити свій очковий багаж у цьому матчі, вважаю закономірним підсумком гри.

- Пішов третій місяць з того часу, як Ви очолили тренерський місток «Буковини». Як оцінюєте той період, який вже провели у чернівецькій команді ?

- За цей час ми досягли великого прогресу. Зараз гравці нашої команди демонструють якісніший футбол. Приємно те, що футболісти розуміють те, чого від них вимагають. Переконаний, що наші гравці і надалі прогресуватимуть та радуватимуть наших вболівальників грою та результатами. Звісно, що на нас очікує ще багато роботи.

- Вже 13 вересня на чернівецьку команду очікує домашній матч із колективом «Арсенал-Київ». Як команда готуватиметься до цього поєдинку ?

- Планується, що сьогодні, о 12 годині, ми приїдемо у Чернівці. Готуватимемося до домашнього матчу у режимі одноразових тренувань. Зараз найголовніше – це відновлення гравців.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме