Андрій Корнєв: "Є дисбаланс у результатах, але ми не опускаємо голови"
^

Андрій Корнєв: "Є дисбаланс у результатах, але ми не опускаємо голови"

1212
Андрій Корнєв: "Є дисбаланс у результатах, але ми не опускаємо голови"

Капітан ФК «Оболонь Бровар» Андрій Корнєв поділився думками щодо майбутнього суперника «пивоварів» — ФК «Миколаїв», а також про результати своєї команди.

«Ми переглянули матчі за участю «Миколаєва». Можу сказати, що це дуже організована команда саме в атаці, адже в передній лінії у них грають креативні хлопці, тому потрібно серйозно до цього віднестися та звернути увагу на їхню гру. Загалом «Миколаїв» грає в доволі комбінаційний, атакуючий футбол. Вони дещо нагадують «Суми», але все ж команда Руслана Забранського грає більш строго.

Ми налаштовуємося на хорошу і цікаву гру. Також ми пам’ятаємо минулий сезон та два нічийних матчі з «Миколаєвом». Тоді вони створили нам чимало проблем. Втім, сподіваюся, що ми відповідально підійдемо до суботнього поєдинку і не будемо допускати тих помилок, яких ми припускалися у попередніх матчах.

«Миколаїв» — дуже непогана команда. І не дивлячись на те, що різниця м’ячів у них складає 4-5, відчувається тренерська робота і малюнок гри. Ми ж будемо грати в свою гру і сподіваюся, що знайдемо ключі до їх воріт.

Ми завжди важко входимо в чемпіонат. Якщо, наприклад, взяти минулий сезон, то на ідентичному етапі у нас було дев’ять очок — три перемоги і три поразки. Звичайно, хотілося б виступати більш стабільно… Подивимося, як буде далі. В будь якому випадку ми не опускаємо голови. Так, можливо і є певний дисбаланс у результатах, але, з одного боку, можливо ми ще не набрали своїх оптимальних кондицій, а з іншого — суперники почали ставитися до нас по-іншому. Власне, причин може бути скільки завгодно, але нам, в першу чергу, потрібно більше думати про найближчий матч у «Миколаєві», — резюмував Андрій Корнєв.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме