FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Едуард Хавров: "Прошенка втратили на півроку"
^

Едуард Хавров: "Прошенка втратили на півроку"

1360
Едуард Хавров: "Прошенка втратили на півроку"
Фото - ФК "Ингулец"

Головний тренер «Інгульця» Едуард Хавров прокоментував домашній матч з київською командою «Оболонь-Бровар».

- Хороша гра у виконанні обох команд. Ми, на мою точку зору, мали більше моментів для взяття воріт. Ще створили два моменти і більше власних воріт. Реалізація створених моментів бажала кращого. Відзначу, що у першій лізі кожний момент є вирішальним. Ми не реалізували моменти – суперник нас покарав. Є гра, сподіваюся прийде результат. Сьогодні добре зіграли центральні півзахисники, центральні захисники – ні. Задають питання яка різниця між першою та другою лігами. Сьогодні зустрічалися бронзові призери першої та другої ліг. Була різниця в грі команд? Майже не помітна. Лише є відмінністю те, що суперник реалізовує свої моменти, в ми ні. У нас є чимала конкуренція у всіх лініях. Хто краще готовий на даний момент, той грає у першій команді. Наприклад, роман Кретов у першому турі грав за «Інгулець-2», а у другому – за першу команду і не погано виглядав. Відзначу ще хорошу роботу арбітрів у звітному матчі.

- Наступний матч граємо на виїзді з «Іллічівцем». Для вас цей матч буде принциповим?
- Маріупольський «Іллічівець» – це клуб, у якому я провів всю тренерську кар’єру. Сподіваюсь, що у Маріуполі нам пощастить. Налаштовуємося як на будь-яку гру. Можливі зміни у складі команди. У нас велика кількість нових гравців «влилася» у колектив, особливо у зону, яка веде гру.

- На скільки серйозна травма в Артема Прошенка?
- Він вибув на півроку. Це вагова втрата для нас.

Читайте также: Первая лига. 2-й тур (Обновляется)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 октября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения