"Геліос" погрожує покинути ПФЛ, якщо першу лігу розширять до 18-ти команд
^

"Геліос" погрожує покинути ПФЛ, якщо першу лігу розширять до 18-ти команд

623

"Геліос" погрожує покинути ПФЛ, якщо першу лігу розширять до 18-ти команд
Фото - football.sport.ua

Президент ФК «Геліос» (Харків) Олександр Гельштейн звернувся до членів Виконкому ФФУ та президента ПФЛ Сергія Макарова з вимогою не затверджувати розширення першої ліги до 18-ти команд, а також пригрозив вийти з ПФЛ у разі, якщо вимог харків’ян, та ще дев’яти клубів першої ліги не почують.

«Футбольний клуб "Геліос" (м.Харків) має повідомити Вам, що у разі затвердження рішення XXV Конференції Професіональної футбольної ліги України про необгрунтоване розширення складу команд участниць першої ліги сезону 2016/2017 рр. з 16-ти клубів, як це передбачалось Регламентом попереднього сезону 2015/2016 рр., до 18-ти клубів, він залишає за собою право припинити свої виступи у змаганнях ПФЛ та не виходити на старт нового сезону 2016/2017 рр. серед клубів першої ліги. Ми, футбольний клуб "Геліос", вважаємо, що маємо зробити саме такий
крок, адже, по-перше, XXV Конференція ПФЛ прийняла рішення про розширення першої ліги в обхід усіх Регламентних норм проведення змагань серед клубів ПФЛ. А, по-друге, з боку керівництва та адміністрації ПФЛ у розгляді данного питання має місце наявність некорпоративної поведінки та повне нехтування інтересами переважної більшості клубів. Нагадаємо, що одразу 10 клубів першої ліги ПФЛ відкрито виступають проти розширення ліги, але таке їх бажання з боку Професіональної футбольної ліги України залишається без підтримки та належної уваги», - йдеться у заяві Гельштейна.

Нагадаємо, засідання Виконкому ФФУ відбудеться 15 липня.

Читайте также: Перша ліга. Міжсезоння у розпалі. Частина 1

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме