ФК "Тернопіль" хоче вийти у Прем'єр-лігу
^

ФК "Тернопіль" хоче вийти у Прем'єр-лігу

500

У Тернополі планують створити сучасну футбольну базу для ФК "Тернопіль". Про це розповів міський голова Тернополя, почесний президент муніципального клубу Сергій Надал. Загалом на утримання футбольного клубу Тернопіль міська рада виділяє близько 1,5 млн. грн.

На сьогоднішній день вкладаються також кошти у міський стадіон та клубну інфраструктуру. Команда забезпечена всім необхідним, проводить якісні збори, підписує нових гравців.

— Сьогодні ФК "Тернопіль" — це футбольне обличчя нашого міста, клуб який має достойно представляти Тернопіль у вищих дивізіонах чемпіонату України. У місті розроблена концепція розвитку футбольного клубу на декілька років з перспективою виходу в Прем’єр-Лігу, де основу клубу будуть складати гравці, для яких Тернопіль є рідним містом, — зазначив Сергій Надал.

До слова, футбольне керівництво зберегло можливість для ФК "Тернопіль" почати наступний футбольний сезон у Першій Лізі. Відтак, з нового турнірного сезону футболісти ФК "Тернополі" готові радувати тернополян чудовою грою і новими перемогами.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
25 августа