FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Сергій Макаров: "Рішення розширити дві ліги не є зовсім правильне"
^

Сергій Макаров: "Рішення розширити дві ліги не є зовсім правильне"

913
Сергій Макаров: "Рішення розширити дві ліги не є зовсім правильне"
pfl.ua

Президент ПФЛ визнав, що рішення розширити дві ліги "не є зовсім правильне".

"Одразу скажу, що це було рішення самих клубів, - зазначив Сергій Макаров в інтерв"ю газеті "Експрес", - Під час проведення найвищого органу - Конференції ПФЛ, представники команд вирішили збільшити число команд в обох лігах. Нам залишилося лише виконати волю представників клубів. Так, рішення не зовсім правильне, бо в першу лігу виходять клуби, які насправді не завоювали путівок. Однак ми не взяли в перший дивізіон аутсайдерів чи середняків другої ліги, а запросили ті команди, які опинилися у турнірній таблиці відразу за переможцями. Я називаю остаточне рішення кабінетним, але воно легітимне, бо клуби проголосували за зміни в регламент. Але найсправедливіше був би варіант цьогоріч проголосувати за зміни, які мали би вступити в силу через рік".

Нагадаємо, що на Конференції ПФЛ вирішили розширити число першої та другої ліг. Уже з наступного сезону в обох дивізіонах виступить аж по 18 команд за умови, що виконком ФФУ затвердить зміни.

Читайте также: Сергій Макаров: Марсель - кінцева зупинка

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Експрес

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения