Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"
^

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"

3315

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"
Фото - Виктора Перегняка

Президент «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян відвідав матч-пам’яті, присвячений Павлу Худзіку. Олександр В’ячеславович був одним із організаторів цієї події, виступив із вступним словом, та подарував цінні подарунки батькам, дружині та діткам Худзіка.

- Олександр В’ячеславович, як оцінюєте сезон для «Оболонь-Бровар»? Команда майже до останнього туру претендувала на підвищення у класі, але мінімум на рік залишається у першій лізі.
- Перед початком сезону ми планували бути у п’ятірці, а фінішували третіми. Звичайно, могло бути краще, але змазали кінцівку першої частини. Саме тоді я чекав результату від команди, але сталося навпаки.

Серед негативних моментів відзначу одностороннє суддівство в матчах за участю нашої команди. Було багато помилок. Це в значній мірі вплинуло на те, що цей метал у нас найнижчого ґатунку.

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 1

- Влітку у команді будуть суттєві зміни?
- Ні. Кістяк залишається. Є попит на одного із наших лідерів – Артема Фаворова. Будемо намагатись його зберегти, але як вийде – побачимо. У нас є друга команда, будемо підтягувати молодь, також вибірково підсилимо певні позиції.

- Якщо розвивати тему суддівства…
- Свіжий приклад – арбітр в протоколі робить запис, що на шляху у тунель йому щось сказав наш захисник Даценко, хоча він в цей час перебував у роздягальні. Так, образи могли лунати із трибун, але, наголошую, Сергій фізично не міг цього зробити. І все ж – є запис у рапорті і нашому гравцю загрожує дискваліфікація на чотири-п’ять матчів.

«Оболонь» - та, стара, і теперішня, оновлена – ця команда ніколи не грає в нечесні варіанти. Насамперед – це спортивний принцип. Коли ж іще до початку чемпіонату формуються групи команд із заздалегідь фіксованою кількістю очок, це все дуже нехороші речі. Ми за такими правилами ніколи грати не будемо.

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 2 -

- Чи є зворотній зв'язок? Комітет арбітрів робить висновки із зауважень, реагує на критику?
- Я вже казав, що пан Коліна не підсилив наш суддівський корпус, не підсилив якість роботи рефері. Багато однобокого суддівства.

Потрапляння у Прем’єр-лігу для нас не самоціль. Складніше - закріпитись там. Ми маємо шестирічний досвід перебування в еліті. Ми були незручною командою у сезоні-2010/11, коли двічі обіграли «Шахтар», відібрали очки у «Динамо». Мабуть, це не сподобалось багатьом. Але наші вболівальники були у захваті – ми на рівних протистояли вітчизняним грандам.

Я дуже вболівав і радий за англійський «Лестер». Команда з одним із найменших бюджетів в АПЛ перемогла в найсильнішій Лізі Європи!

- «Оболонь-Бровар» зможе повторити приклад «Лестера»?
- Ми будемо розвивати футбол і надалі. При цьому в селекції робимо ставку на вітчизняних гравців. Окрім того, на зустрічі із тренерським штабом я зазначив, що більше уваги слід приділяти нашій молоді, давати їм більше шансів.

- Які плани у «Оболонь-Бровар» на літнє міжсезоння?
- Підготовку будемо проводити у Києві. Збираємось 24 числа.

- Чи цікавляться Фаворовим клуби еліти?
- Зараз дуже багато футбольних агентів і важко спрогнозувати наперед. Артем дуже ефективний футболіст. Погодьтесь, стати кращим бомбардиром ліги, виступаючи на позиції опорника – це велика рідкість.

Коли в свій час ми тільки зацікавились Фаворовим, один дуже відомий в минулому футболіст київського «Динамо» сказав – це гравець рівня другої ліги. Але на сьогодні Фаворов кращий бомбардир першої ліги, а також визнаний MVP ліги. Він довів, що є сильним і перспективним футболістом.

- Ви теплими словами згадували Пашу Худзіка...
- Павло є дуже близький мій земляк. Сьогодні казали, що він народився в райцентрі Хмельницької області - Теофіполі. Але в дійсності він народився в селі Борщівка Городокського району. Це зовсім недалеко від села, в якому я ріс і закінчував дев’ять класів. Ми спілкувалися, він розповідав про це. Ми жили поряд - буквально декілька кілометрів.

Павло саме в нашій команді дуже сильно прогресував. Потім його запросила луганська «Зоря», я не став чинити супротив, адже розумів, що умови запропонували кращі. Дуже шкода, що все так сталося і з нами більше немає цієї неординарної людини, талановитого футболіста…

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 3
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме