Match odds 848128
FootBoom ⚽ Турниры Первая лига Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"
^

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"

4850

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде"
Фото - Виктора Перегняка

Президент «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян відвідав матч-пам’яті, присвячений Павлу Худзіку. Олександр В’ячеславович був одним із організаторів цієї події, виступив із вступним словом, та подарував цінні подарунки батькам, дружині та діткам Худзіка.

- Олександр В’ячеславович, як оцінюєте сезон для «Оболонь-Бровар»? Команда майже до останнього туру претендувала на підвищення у класі, але мінімум на рік залишається у першій лізі.
- Перед початком сезону ми планували бути у п’ятірці, а фінішували третіми. Звичайно, могло бути краще, але змазали кінцівку першої частини. Саме тоді я чекав результату від команди, але сталося навпаки.

Серед негативних моментів відзначу одностороннє суддівство в матчах за участю нашої команди. Було багато помилок. Це в значній мірі вплинуло на те, що цей метал у нас найнижчого ґатунку.

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 1

- Влітку у команді будуть суттєві зміни?
- Ні. Кістяк залишається. Є попит на одного із наших лідерів – Артема Фаворова. Будемо намагатись його зберегти, але як вийде – побачимо. У нас є друга команда, будемо підтягувати молодь, також вибірково підсилимо певні позиції.

- Якщо розвивати тему суддівства…
- Свіжий приклад – арбітр в протоколі робить запис, що на шляху у тунель йому щось сказав наш захисник Даценко, хоча він в цей час перебував у роздягальні. Так, образи могли лунати із трибун, але, наголошую, Сергій фізично не міг цього зробити. І все ж – є запис у рапорті і нашому гравцю загрожує дискваліфікація на чотири-п’ять матчів.

«Оболонь» - та, стара, і теперішня, оновлена – ця команда ніколи не грає в нечесні варіанти. Насамперед – це спортивний принцип. Коли ж іще до початку чемпіонату формуються групи команд із заздалегідь фіксованою кількістю очок, це все дуже нехороші речі. Ми за такими правилами ніколи грати не будемо.

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 2 -

- Чи є зворотній зв'язок? Комітет арбітрів робить висновки із зауважень, реагує на критику?
- Я вже казав, що пан Коліна не підсилив наш суддівський корпус, не підсилив якість роботи рефері. Багато однобокого суддівства.

Потрапляння у Прем’єр-лігу для нас не самоціль. Складніше - закріпитись там. Ми маємо шестирічний досвід перебування в еліті. Ми були незручною командою у сезоні-2010/11, коли двічі обіграли «Шахтар», відібрали очки у «Динамо». Мабуть, це не сподобалось багатьом. Але наші вболівальники були у захваті – ми на рівних протистояли вітчизняним грандам.

Я дуже вболівав і радий за англійський «Лестер». Команда з одним із найменших бюджетів в АПЛ перемогла в найсильнішій Лізі Європи!

- «Оболонь-Бровар» зможе повторити приклад «Лестера»?
- Ми будемо розвивати футбол і надалі. При цьому в селекції робимо ставку на вітчизняних гравців. Окрім того, на зустрічі із тренерським штабом я зазначив, що більше уваги слід приділяти нашій молоді, давати їм більше шансів.

- Які плани у «Оболонь-Бровар» на літнє міжсезоння?
- Підготовку будемо проводити у Києві. Збираємось 24 числа.

- Чи цікавляться Фаворовим клуби еліти?
- Зараз дуже багато футбольних агентів і важко спрогнозувати наперед. Артем дуже ефективний футболіст. Погодьтесь, стати кращим бомбардиром ліги, виступаючи на позиції опорника – це велика рідкість.

Коли в свій час ми тільки зацікавились Фаворовим, один дуже відомий в минулому футболіст київського «Динамо» сказав – це гравець рівня другої ліги. Але на сьогодні Фаворов кращий бомбардир першої ліги, а також визнаний MVP ліги. Він довів, що є сильним і перспективним футболістом.

- Ви теплими словами згадували Пашу Худзіка...
- Павло є дуже близький мій земляк. Сьогодні казали, що він народився в райцентрі Хмельницької області - Теофіполі. Але в дійсності він народився в селі Борщівка Городокського району. Це зовсім недалеко від села, в якому я ріс і закінчував дев’ять класів. Ми спілкувалися, він розповідав про це. Ми жили поряд - буквально декілька кілометрів.

Павло саме в нашій команді дуже сильно прогресував. Потім його запросила луганська «Зоря», я не став чинити супротив, адже розумів, що умови запропонували кращі. Дуже шкода, що все так сталося і з нами більше немає цієї неординарної людини, талановитого футболіста…

Олександр Слободян: "Оболонь-Бровар" за такими правилами ніколи грати не буде" - изображение 3

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения