"Черкаський Дніпро": "Адміністратор ФК "Полтава" кинув якийсь предмет в обличчя вболівальнику, якому накладено 5 швів"
^

"Черкаський Дніпро": "Адміністратор ФК "Полтава" кинув якийсь предмет в обличчя вболівальнику, якому накладено 5 швів"

647

"Черкаський Дніпро": "Адміністратор ФК "Полтава" кинув якийсь предмет в обличчя вболівальнику, якому накладено 5 швів"

Скандальний епізод під час матчу ФК «Полтава» - «Черкаський Дніпро», в якому фанати гостей побили адміністратора полтавчан, прокоментували представники черкащан. На офіційній сторінці клубу у мережі «Вконтакте» з’явилась заява.

«У мережі з'явилася повна версія сутички адміністраторів ФК "Полтава" та вболівальників ФК "Черкаський Дніпро".

Вчора полтавські журналісти сконструювали сюжет, в якому звинуватили черкаських ультрас в звірстві, побитті невинних людей, а так само діях, які суперечать будь-яким нормам поведінки на стадіоні. Після чого "грамотно" обрізали відео і створили "сенсацію", налаштувавши частину інтернет-спільноти та ЗМІ проти нашого клубу і вболівальників.

Але на повній версії відео чітко видно, що ніяких фаєрів на полі не було. Всі вони були у руках вболівальників і ніяк не заважали грі. Через кілька секунд підбіг адміністратор ФК "Полтава" з товаришем і кинув якийсь предмет в обличчя вболівальнику, якому було нанесено травму і після було накладено 5 швів. Два вболівальника нашої команди зістрибнули з трибуни і завдали кілька ударів провокатору. Почалася сутичка, яку допомогли розрядити так само і гравці нашої команди, в той час, коли цим повинні були займатися представники поліції, які в цей час просто спостерігали за тим, що відбувається біля трибуни. Після цього провокатор пішов геть, а через хвилину з'явився зі зброєю, що чітко видно на другому відео. І невідомо до чого б привела ця ситуація, якби його не зупинили колеги і запасні футболісти "Черкаського Дніпра". Публікуємо відеозаписи, щоб кожен бажаючий міг з ними ознайомитися.

ФК "Черкаський Дніпро" ніяким чином не заохочує будь-чиї дії і не виправдовує нікого. Але ми не дозволимо таким нахабним і підлим чином очорняти честь нашого клубу і наших уболівальників!» - йдеться у заяві.

Читайте также: ЧП в Полтаве: фанаты "Черкасского Днепра" избили директора клуба, тот едва не учинил самосуд

Нагадаємо, матч завершився перемогою «Черкаського Дніпра» (2:0), завдяки чому команда зайняла друге місце у першій лізі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме