Главная Украинские Первая лига Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"
^

Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"

949
Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"

ПФЛ України продовжує #Житифутболом і знайомити вболівальників із найбільш яскравими матчами Ліги у прямому ефірі на національному телебаченні. Один із матчів 30-го туру у Полтаві між ФК "Полтава" та "Черкаським Дніпром" завдяки партнерам - компаніям "HІTECH Streaming" та "НАЖИВО production" - глядачі зможуть побачити на "Спорт1".

Зважаючи на те, що «Оболонь-Бровар» візьме гарантовані три очки в якості технічної перемоги над «Нивою», черкасцям не лишається нічого, крім як грати тільки на перемогу в Полтаві. На кону – доля медалей, і, до речі, у випадку невдачі є шанс залишитися зовсім без них, адже позаду «Іллічівець», і певні теоретичні шанси лишаються й у «Гірника». Тому цей матч уболівальники зможуть побачити у прямому ефірі. Телеканалом "Спорт1" заплановано трансляцію матчу "Полтава" - "Черкаський Дніпро". Матч відбудеться у середу 1 червня. Початок о 18:00.

Компанії "HІTECH Streaming" та "НАЖИВО production" приготували сюрприз для вболівальниів і планують низку технологічних введень. Одним із таких стануть повільні повтори з застосуванням технології Super Slow Motion, що дозволить максимально якісно показати глядачеві усі епізоди двобою.

Нагадаємо, що трансляції 30-го туру першої та кількох матчів другої ліги можна буде побачити у мережі інтернет. Посилання на них - на головній сторінці офіційного сайту ПФЛ України та на офіційних сторінках Ліги у соціальних мережах.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения