Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"
^

Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"

676
Матч "Полтава" - "Черкаський Дніпро" покаже ТК "Спорт 1"

ПФЛ України продовжує #Житифутболом і знайомити вболівальників із найбільш яскравими матчами Ліги у прямому ефірі на національному телебаченні. Один із матчів 30-го туру у Полтаві між ФК "Полтава" та "Черкаським Дніпром" завдяки партнерам - компаніям "HІTECH Streaming" та "НАЖИВО production" - глядачі зможуть побачити на "Спорт1".

Зважаючи на те, що «Оболонь-Бровар» візьме гарантовані три очки в якості технічної перемоги над «Нивою», черкасцям не лишається нічого, крім як грати тільки на перемогу в Полтаві. На кону – доля медалей, і, до речі, у випадку невдачі є шанс залишитися зовсім без них, адже позаду «Іллічівець», і певні теоретичні шанси лишаються й у «Гірника». Тому цей матч уболівальники зможуть побачити у прямому ефірі. Телеканалом "Спорт1" заплановано трансляцію матчу "Полтава" - "Черкаський Дніпро". Матч відбудеться у середу 1 червня. Початок о 18:00.

Компанії "HІTECH Streaming" та "НАЖИВО production" приготували сюрприз для вболівальниів і планують низку технологічних введень. Одним із таких стануть повільні повтори з застосуванням технології Super Slow Motion, що дозволить максимально якісно показати глядачеві усі епізоди двобою.

Нагадаємо, що трансляції 30-го туру першої та кількох матчів другої ліги можна буде побачити у мережі інтернет. Посилання на них - на головній сторінці офіційного сайту ПФЛ України та на офіційних сторінках Ліги у соціальних мережах.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме