Андрій Корнєв: "Прем’єр ліга може позаздрити першій лізі в плані інтриги"
^

Андрій Корнєв: "Прем’єр ліга може позаздрити першій лізі в плані інтриги"

531
Андрій Корнєв: "Прем’єр ліга може позаздрити першій лізі в плані інтриги"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Капітан «пивоварів» Андрій Корнєв прокоментував нічийний результат своєї команди в Охтирці, а також розповів про своє повернення до основи після тривалого лікування.

«В цілому був досить динамічний матч, зовсім інший матч, ніж у першому колі. Нафтовик — дуже хороший суперник. Охтирці дещо змінили концепцію гри: якщо раніше вони намагались грати у комбінаційний футбол, то зараз здебільшого використовують закиди м’яча на швидких нападників, що, в принципі, логічно, адже у них дійсно швидкі форварди. Щодо нашої гри, то можу сказати, що перші 15 хвилин поєдинку нам не вдалися. Добре, що ми швидко зрівняли рахунок, після чого вже почали володіти ініціативою і, в загальному, грали добре», — розпочав Андрій Корнєв.

«Варто признати, що кінцівку ми змазали і Нафтовик місцями грав краще. Чому так? Мабуть саме через цей накал пристрастей, емоційну папругу і через цю шалену гру на зустрічних курсах».

«Усі матчі зараз складні. В Охтирці була дійсно просто неймовірно динамічна гра. Захисники у цьому матчі набігалися вдосталь, оскільки м’яч в центрі поля фактично не затримувався і були дуже швидкі атаки у виконанні обох команд», — продовжив Андрій.

Про свою гру з перших хвилин

Читайте также: Первая лига. 26-й тур. Анонс матчей

«Перші 15 хвилин були важкими не тільки для команди, а й для мене особисто, адже місяць без футболу — це досить великий срок. Пропущений гол отрезвив як всіх наших гравців, так і мене. Знову ж таки, добре, що вдалося швидко зрівняти рахунок».

Про боротьбу за призові місця в чемпіонаті

«Вважаю, що з точки зору боротьби за призові місця у першій лізі дуже цікава інтрига. Мені дуже подобається, що такий цікавий чемпіонат вийшов. Гадаю, що й всім вболівальникам до вподоби така інтрига. Залишається чотири тури до завершення чемпіонату, а ще досі не відомо скільки команд і хто саме підвищиться у класі. Єдине, що з достроковим чемпіонством можна привітати Кіровоградську Зірку. В цілому ж навіть Прем’єр Ліга може позаздрити першій лізі в плані інтриги та боротьби», — додав капітан.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме