FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига ПФЛ підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT
^

ПФЛ підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT

1017
ПФЛ підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT

30 березня Професіональна футбольна ліга України підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT. Угода розрахована до кінця 2016 року.

У рамках партнерства сторони домовилися про взаємовигідну співпрацю, яка має на меті активізацію роботи з уболівальниками, реалізацію суспільно важливих проектів, участь у спільних програмах, сприяння розвитку масового футболу, обмін інформацією та досвідом.

ПФЛ підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT - изображение 1

Сергій Макаров, президент ПФЛ: «Ми відкриваємо нову сторінку в своєму розвитку і плануємо розширити межі, в яких працюємо. Ми зацікавлені в тому, щоб зробити змагання конкурентоспроможними, і віримо, що наше партнерство сприятиме збільшенню відвідуваності матчів».

ПФЛ підписала угоду про партнерство з компанією SWIFT - изображение 2

Віталій Швидкий, керівник компанії SWIFT: «Упевнений, що наше партнерство сприятиме популяризації змагань. Ми маємо досвід співпраці з клубами ПФЛ з сезону 2006/07. Цього року форму SWIFT для ФК «Черкаський Дніпро» було визнано найкращою формою Чемпіонату України з футболу сезону 2015/16. Ми зацікавлені в тому, щоб забезпечити умови для максимального збільшення популярності змагань».

Читайте нас в мессенджерах

теги: ПФЛ
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
21 января
20 января
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения