Главная Украинские Первая лига Євген Бохашвілі: "Перехід в "Нафтовик" я не вважаю кроком назад"
^

Євген Бохашвілі: "Перехід в "Нафтовик" я не вважаю кроком назад"

618
Євген Бохашвілі: "Перехід в "Нафтовик" я не вважаю кроком назад"

Форвард "Дніпра" Євген Бохашвілі розповів про свій перехід у ФК "Нафтовик-Укрнафта".

-Як розпочинався твій шлях у футболі, хто був твоїм першим тренером?

Першим моїм професіональним тренером був Володимир Іванович Кузнєцов, з ним я почав працювати в ДЮСШ вже на більш серйозному рівні. Потім в 15-ть років мене в дубль «Дніпра» взяв Володимир Іванович Горілий і з того часу я почав грати на серйозному рівні.

-Чим відрізняється підготовчий період до чемпіонату в Премєр-лізі від підготовки у першій лізі?

В Премєр-лізі збори проходять за кордоном в комфортних погодних умовах. А тренувальний процес у кожного тренера свій. Вважаю, що кожен тренер з першої ліги, який має потенціал, може тренувати команду вищої ліги.

-Чому ти залишив «Волинь» і як склалось, що підписав контракт з «Нафтовиком»?

В «Волині» я отримував дуже мало ігрової практики, а в моєму віці потрібно грати набагато більше. Останнім часом у мене було багато травм і мені потрібно ввійти в форму. Коли випала нагода піти в оренду в «Нафтовик», то я відразу погодився, тому що тут я зможу відновити фізичну форму яку мав раніше і набратись ігрової практики. На даний момент гра першої ліги несильно відрізняється від гри у Премєр-лізі тому перехід в «Нафтовик» я не рахую кроком назад.

- В тебе амплуа нападник, чому так, чому не воротар чи захисник?

Колись дуже давно на початку кар’єри я грав правого захисника, але мене завжди тягнуло вперед, загострювати гру, забивати голи і мене тренери поставили у напад.

- В чемпіонатах України ти забив 7 м’ячв, який з них тобі найкраще запам’ятався?

Коли я грав в «Карпатах», під керівництвом Севідова, на поле в основному складі виходив Гладкий, а мене випускали на заміну. Коли була гра з «Севастополем» мені тренер довірив вихід на поле в основному складі і я в першому таймі відкрив рахунок. Ту гру ми виграли з рахунком 2:0. Цей м’яч мені найбільше запам’ятався, тому що я вперше вийшов на поле в основному складі і виправдав покладену на мене довіру.

- Ставиш перед собою ціль забитивизначену кількість м’ячів за сезон, як що так то скільки?

В першу чергу я ставлю завдання якомога більше допоїти команді, бо футбол це командна гра. Потім мені потрібно вийти на рівень, де я буду показувати гарну гру, а вже потім говорити про кількість м’ячів. Якщо я буду показувати не зовсім належний рівень гри, і якщо при цій грі я навіть буду забивати, то це в принципі непогано, але це не є основна задача. При хорошій грі потрібно якомога більше забивати, це я вважаю плюс для кожного футболіста.

- З ким із нових партнерів знаходиш взаєморозуміння на полі, в побуті?

Багатьох хлопців я тут знаю, де з ким разом грали в дублі, з кимось в Прем’єр-лізі. Команда дружна, колектив хороший. Вважаю, якщо ми один одного так само будемо підтримувати і надалі, і на полі будемо битись один за одного, то може вийти дуже гарний колектив і досить сильна команда.

-Твій футбольний кумир?

Кумира у мене немає. Я дивлюсь футбол і від кожного футболіста, який себе гарно проявляє, я намагаюсь щось корисне перейняти для себе.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме