Главная Украинские Первая лига "Черкаський Дніпро" зіграє з БАТЕ на сборах в Туреччині
^

"Черкаський Дніпро" зіграє з БАТЕ на сборах в Туреччині

733
"Черкаський Дніпро" зіграє з БАТЕ на сборах в Туреччині
Фото - ckdnipro.com.ua

Напередодні відльоту футбольної команди на другий закордонний навчально-тренувальний збір відбулась зустріч генерального директора ФК «Черкаський Дніпро» Володимира Лашкула з гравцями та тренерським штабом. Підсумок головного тренера команди з попереднього збору позитивний: достойні тренувальні умови, хороші результати, максимум віддачі на полі, жодних серйозних травм.

«На нас чекають ще складніші збори, – говорить головний тренер ФК «Черкаський Дніпро» Ігор Столовицький. – Будуть спаринги, зіграємо з командами Казахстану і чемпіоном Білорусії. Тому попереду чималий обсяг роботи, розслаблятися ніколи»

«Благословив» футболістів на навчально-тренувальну поїздку і генеральний директор «Черкаського Дніпра» Володимир Лашкул:

– Черкащани чекають від нас підвищення в класі, – говорить Володимир Григорович. – Це серед основних завдань команди. Напередодні на сесії обласної ради я виступив з ініціативою, яка була схвалена колегами по депкорпусу. Йдеться про створення міжфракційної депутатської групи на підтримку команди. Попереду – процес її формування. Сподіваюсь, створення такої групи сприятиме у вирішенні багатьох завдань, які стоять перед клубом. Я ж бажаю вам вдалої поїздки, аби у Туреччині обійшлося без травм і ви підійшли до чемпіонату у якнайкращій фізичній формі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
28 марта