Главная Украинские Первая лига Олег Мазуренко: "Ми раді, що стали першими переможцями Arsenal CUP"
^

Олег Мазуренко: "Ми раді, що стали першими переможцями Arsenal CUP"

634
Олег Мазуренко: "Ми раді, що стали першими переможцями Arsenal CUP"
Фото - Виктора Перегняка

Помічник головного тренера ФК «Оболонь Бровар» Олег Мазуренко проаналізував фінальний матч Arsenal CUP проти ФК «Обухів», оцінив турнір в цілому, а також розповів про трансферні плани команди.

“Матч з любительським ФК Обухів можна розділити на дві частини: до вилучення Проневича і після вилучення. У першому таймі ми повністю домінували, створили безліч моментів, забили два м’ячі й могли забивати ще більше. Наші хлопці виконували у першій половині гри ту роботу, яку ми від них вимагали. Загалом, ми добре готувалися до цього поєдинку, а безпосередньо на футбольному полі виконали певний об’єм роботи, адже у нас вже зовсім скоро розпочнеться чемпіонат, тому в таких матчах, як з обухівською командою, ставимо конкретні завдання. У другому таймі наші гравці напевно вирішили, що їм більше не потрібно грати: почали мало рухатись, десь, так би мовити, жалкувати себе, плюс вилучення Проневича вплинуло… Втім, ми все одно контролювали хід матчу та навіть у меншості могли забивати. По суті, Обухів, окрім стандартів, нічого не створив біля наших воріт.

“Можливо й добре, що ми вдесятьох спробували зіграти, оскільки перший тайм нам давався аж занадто легко. В цілому вийшов такий бійцівський матч — справжній фінал”, — впевнено заявив Олег Миколайович.

Про рівень суперників “Оболоні Бровара” під час зборів

“Маємо те, що маємо. Наразі нам вибирати нема з чого. Щодо турніру імені Закарлюки, то добре, що ми взяли у ньому участь. Я сам грав з Сергієм Закарлюкою в Іллічівці і пам’ятаю його, як дуже сильного футболіста, а також, як дуже сильну людину. Ми раді, що стали першими переможцями Arsenal CUP. До того ж, все ж таки, були хороші суперники на цьому турнірі: це і “Колос” Ковалівка, і “Динамо-2”, “Арсенал-Київ”. В принципі, з усіма було важко грати, адже у кожної команди йде своя підготовка. Ми ж давали можливість зіграти нашим молодим футболістам і будемо далі довіряти молоді, давати можливість їм проявити себе. Окремо хочу подякувати ФК “Арсенал-Київ” за те, що провели такий турнір, що не забувають і пам’ятають такого хорошого футболіста і таку хорошу людину як Сергій Закарлюка, адже це найкраще, що у нас було…”

Про Сергія Даценка

“Сергій Даценко — хороший футболіст. Останнім часом Сергій мав ігровий ритм, грав у непоганій команді — Торпедо-БелАЗ — одному із лідерів Білоруського чемпіонату. Даценко киянин і сам хотів виступати за нашу команду. Коли ми з Сергієм Вікторовичем Солдатовим спілкувалися з ним, то зрозуміли, що хлопець сам хоче виступати за Оболонь Бровар, тому ми на нього розраховуємо і сподіваємось на його допомогу”.

“Чи будуть ще нові футболісти? Кістяк команди у нас вже є. Також є молодь, якій ми будемо довіряти. Звісно, якщо з’являться гравці дійсно сильніші за тих, хто вже є у нашому складі, то можливо ми звернемо увагу на них, а поки що довірятимемо молоді”.

Про травмованих футболістів команди

“Бідловський? Так, вчора в середині тайму ми замінили його, але начебто все гаразд і серйозного пошкодження він уникнув. Олег Слободян вже зараз повернеться до тренувань з командою. Павлу Гордійчуку ще потрібно десь півтора місяці на відновлення, в залежності від того, як буде вести себе коліно. Анатолій Кіцута, сподіаємось, вже через два тижні буде тренуватись в загальній групі”, — підкреслив Олег Мазуренко.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
28 марта