Вадим Євтушенко: "Когось з футболістів "Динамо-2" до себе забере Сергій Ребров"

Вадим Євтушенко: "Когось з футболістів "Динамо-2" до себе забере Сергій Ребров"

176

Вадим Євтушенко: "Когось з футболістів "Динамо-2" до себе забере Сергій Ребров"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Старший тренер «Динамо-2» Вадим Євтушенко розповів про можливі кадрові зміни у другій динамівській команді по закінченню поточного сезону. Вадим Анатолійович впевнений, що деяких футболістів його команди Сергій Ребров покличе до свого колективу.

«У шістьох гравців 30 червня добігають кінця контракти. Плюс когось забере Сергій Станіславович. Отож нелегко передбачити потенційні зміни. У нас є кілька футболістів 1991-го року народження, якщо вони не входять у плани головної команди, очевидно, що їм доведеться шукати інший колектив. Також не відкидаю можливість, що хтось піде в оренду, якщо їхні агенти знайдуть таку можливість. Такі питання вирішуються на вищому рівні, я на них не впливаю. Гравці самі розуміють, зможуть пробитися в «Динамо» чи ні. Тим більше, вже є кілька прикладів, коли їхні колишні партнери грають на рівні прем’єр-ліги: Ягодінскіс і Хльобас («Говерла»), Рижук і Бесєдін («Металіст»). Отож футболісти думають, якщо названі виконавці змогли, то чим вони гірші за них?», - сказав Євтушенко в інтерв’ю газеті «Український футбол».

Нагадаємо, зараз «Динамо-2» займає шосту сходинку в турнірній таблиці першої ліги. В 25-ти матчах кияни здобули 11 перемог, забили 29 м’ячів та взяли 39 очок. Вадим Євтушенко очолив другу динамівську команду лише взимку. Він змінив на цьому посту Александра Хацкевича, який очолив збірну Білорусі.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров