Кіровоградська "Зірка" ставить завдання виходу в Прем'єр-лігу

Кіровоградська "Зірка" ставить завдання виходу в Прем'єр-лігу

146
Кіровоградська "Зірка" ставить завдання виходу в Прем'єр-лігу
Фото - latifundist.com

Сьогодні відбулася прес-конференція керівництва футбольного клубу «Зірка», присвячена старту кіровоградської команди у весняній частині чемпіонату України в першій лізі, за участю президента клубу Максима Березкіна, виконуючого обов’язки головного тренера Сергія Лавриненка, директора клубу Сергія Ольшевського, спортивного директора Саміра Гасанова.

На її початку президент клубу офіційно представив Сергія Лавриненка в якості в.о. головного тренера «Зірки», підкресливши, що це мабуть найголовніше надбання у міжсезоння. Максим Станіславович нагадав що не зупиниться на досягненні озвучених раніше задач. Команда суттєво оновилася новачками, які, як він сподівається, надовго затримаються у клубі та допоможуть виконати поставлені перед командою та тренерським штабом завдання.

«Говорити про вихід до Прем’єр-ліги цього сезону фантастка, проте задачі перед футболістами не змінювалися. Команда формувалася та готувалася таким чином, щоб у весняній частині показати достойну гру і увійти у наступний чемпіонат де, знову ж таки, виконати задачу – вийти до Прем’єр-ліги», – сказав Максим Березкін.

Сергій Лавриненко розповів, що завдяки президенту клубу команда у зимове міжсезоння змогла якісно підготуватися, провела три навчально-тренувальних збори з них два виїзних – у Полтаві та Нікополі.

«За цей період ми провели важку роботу, якісну селекцію. За тими гравцями, які поповнили ряди «Зірки», ми слідкували давно і задоволені, що заключили контракти з Романом Локтіоновим, Максимом Ковальовим, Владиславом Лупашком, Олександром Кучеренком і вихованцем кіровоградського футболу Романом Бочаком. Наскільки ми готові морально та фізично покаже перша гра 21 березня. На сьогодні ми достатньо боєздатний колектив, і досягнемо озвучених президентом «Зірки» цілей. Щодо складу на першу весняну гру, то її пропускатимуть Роман Локтіонов і Борис Баранець, решта футболістів – у строю. Остаточний склад побачите вже на стадіоні», – підкреслив він.

За словами керманича «Зірки» у Кіровограді дуже добрий вболівальник і це він знає ще з часів власної футбольної кар’єри, тож попрохав шукати позитивні моменти та дати можливість футболістам спрацюватися. Відносно найближчого суперника Лавриненко відзначив, що команда справді дуже кваліфікована і недарма зараз посідає третє місце у турнірній таблиці. Тренерський штаб останнім часом активно вивчав суперників і вже має план на гру який, зрозуміло, наставник кіровоградських футболістів не озвучив.

Відповідаючи на запитання журналістів про віце-президента «Зірки» Миколу Тітова, який днями покинув клуб, Максим Березкін сказав, що це особисте рішення Миколи Яновича, зроблене на користь власного бізнесу. При цьому з ним залишилися теплі відносини, а розставання відбулося за обопільною згодою на позитивних емоціях.

Під час прес-конференції була піднята тема повернення до клубу екс-наставника «Зірки» Саміра Гасанова в якості спортивного директора, який займатиметься стратегічним розвитком не лише головної команди, але й футбольної академії. Робота на цій посаді для нього нова, проте, як вважає Максим Березкін, Самір Назімович зможе її налагодити. Передусім в його обов’язки входитиме узагальнення всієї діяльності, що веде «Зірка», «Зірка-2», команди академії, вибудовування чіткої вертикалі де сповідуватиметься один футбольний стиль, виховуватимуться футболісти під головну команду. Також у його відповідальності буде правильне ведення молодих футболістів, допомога їм в реалізації спортивної кар’єри.

«Спортивний директор повинен розуміти усю спортивну інфраструктуру України, щоб мати можливість працевлаштувати вихованців нашої академії. Щоб наші діти розуміли, що їх ніхто не кине на поталу долі, а ними займаються і хочуть виростити з них добрих і якісних футболістів разом із «Зіркою», чи якоюсь іншою командою. Нам усім буде приємно, якщо черговий вихованець кіровоградського футболу виблискуватиме, як колись це робив Андрій Канчельскіс, а нині робить Євген Коноплянка», – переконаний Максим Березкін.

Завершальним акордом прес-конференції стало вручення Максимом Березкіним та Сергієм Лавриненком футболок п’ятьом новобранцям команди – Олександру Кучеренку, вихованцю кіровоградського футболу Роману Бочаку, Владиславу Лупашку, Максиму Ковальову, вихованцю олександрійського футболу Роману Локтіонову.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Кто этот испуганный на фото?

    0+ 0- 0
    +-
    1$=15грн
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Лучшие букмекеры