FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Тимур Рустамов: "Все в наших руках"
^

Тимур Рустамов: "Все в наших руках"

860
Тимур Рустамов: "Все в наших руках"

Захисник «Оболоні-Бровара» розповів про початок підготовки до сезону, тренувальний процес і перехід одноклубника Бровченка до донецького «Олімпіка».

— Тимуре, «пивовари» вий­шли з відпустки й наразі активно готуються до весняної частини першості. Розкажіть, коли саме розпочався робочий процес та які плани у вашої команди на зимове міжсезоння?

— Команда зібралася разом 15 січня. Зараз триває такий собі втягувальний процес, потроху тренуємося, бігаємо, виконуємо всілякі фізичні вправи. Із середини цього тижня вже перейдемо до роботи з м’ячем, гратимемо на синтетичному полі. Незважаючи на зиму, інфраструктура «Оболоні» дозволяє повноцінно проводити підготовчі збори в Києві, тож, наскільки мені відомо, ніяких закордонних виїздів не планується, готуватимемося у столиці України. До речі, 12 лютого проведемо товариську зустріч проти «Черкаського Дніпра», а потім зіграємо на меморіалі Щанова.

— Чи відомо, хто буде суперниками «Оболоні-Бровара» на меморіалі Щанова?

— Іще ні. Тренер повідомив, що суперники визначаться пізніше.

Наскільки складно після відпустки було включатися в роботу? Тим паче, що початок зборів завжди характеризується важкими фізичними навантаженнями, й організму доволі непросто пристосуватися до такого ритму занять.

— Справа в тому, що на час відпустки для кожного із футболістів тренерський штаб розробив персональну програму. Зважаючи на те, що я її повністю виконав, утягуватися в тренувальний процес було не так складно.

Чи вдалося під час зимових свят відпочити, реалізувати заплановане?

— Були домашні побутові проб­леми, тож перебував практично постійно вдома, разом із батьками. Кудись далеко не їздив відпочивати, постійно був у Славутичі.

Ваш хороший товариш Бровченко наразі перебуває на огляді у вищоліговому «Олімпіку». Часом, не знаєте, залишиться він там чи ні?

— Напевно ще не відомо. Він зараз разом із «Олімпіком» на зборах у Туреччині, й тільки після них стане відома його подальша доля в донець­кому клубі. Отож на сьогодні про щось говорити зарано. Зіграє там кілька спарингів, тренери перевірять його у справі, тоді щодо Юри й ухвалять рішення.

— Юрій вам не розповідав, чи все його там влаштовує, як проходить адаптація в новому колективі?

— Це клуб прем’єр-ліги, тож відповідає високим стандартам як в організаційному, так і у спортивному плані. Гадаю, в нього там усе гаразд, принаймні мені він не жалівся. Сподіваюся, в Юри все вий­де, й він зможе підсилити колектив вищого дивізіону. Зрештою, грати в УПЛ — мрія кожного вітчизняного гравця, й Бровченку випав унікальний шанс, він зобов’язаний ним скористатися. Можу сказати, що про все дізнаємося дев’ятого лютого: він або повернеться до нас, або залишиться в «Олімпіку».

— Іще один ваш партнер по команді — форвард Артем Фаворов — уже повернувся з розташування молодіжної збірної?

— Так, два дні тому повернувся. Артем перебував, як, у принципі, й завжди, у хорошому настрої.

— Подейкують, що на зборах у Туреччині Артем зазнав невеличкої травми. Ця інформація відповідає дійсності?

— Ні, нічого такого я в нього не помітив. Тренувався з усіма на рівних, а сам ні на що не скаржився. Можливо, в нього й було якесь ушкодження, однак наразі він здоровий.

— Як уже зазначали, дванадцятого лютого «Оболонь-Бровар» зіграє товариський поєдинок проти «Черкаського Дніпра». Цей матч відбудеться в Києві чи поїдете до Черкас?

— Щиро кажучи, не знаю. Нам про це ніхто нічого не повідомляв. Знаємо лише, що зіграємо із черкасцями, а де саме, не уточнювалося. Поживемо — подивимося. Зрештою, цей момент не дуже принциповий, адже звітний поєдинок має товариський характер, отож головне його провести. А у Черкасах він відбудеться, чи в Києві — різниці немає.

— Для вас це перші повноцінні збори у складі «зелених». Як вам працюється під керівництвом Солдатова, можливо, в його методах відкрили для себе щось нове?

— Поки що нового нічого. Як уже зазначав, ми тільки втягуємося в роботу, бігаємо. Повноцінних зборів іще не було. Відтак щось конкретне із цього приводу сказати не можу. Поки що працюємо над силовою підготовкою, а далі подивимося, які саме Сергій Вікторович (Солдатов. — Р.К.) запропонує нам вправи.

— Щодо перспектив: як гадаєте, після зимової перерви «Оболонь-Бровар» зможе втримати гандикап над конкурентами та фінішувати принаймні в двійці кращих?

— Знаєте, забігати далеко вперед не хочеться. Звичайно, будемо намагатися зробити все можливе, щоби зберегти першу сходинку до кінця чемпіонату й напряму вийти до першої ліги. А поки що зарано говорити про такі речі. Зараз пройдемо підготовку, можливо, буде й якась селекція, тож спробуємо набрати хорошої форми та довести розпочату справу до кінця. Зрештою, все в наших руках, і поступатися лідерс­твом нікому не збираємося.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения