ТМ. "Александрия" - "Горняк-Спорт" 1:0

ТМ. "Александрия" - "Горняк-Спорт" 1:0

145
ТМ. "Александрия" - "Горняк-Спорт" 1:0
Фото - fco.com.ua

ФК «Олександрія» - «Гірник–Спорт» (Комсомольськ) 1:0

Гол: В.Грицук, 29

«Олександрія»: Новак (Леванідов, 31, Рудик, 61), Микицей (Бичков, 46), Басов (Ломко, 46), Імереков (Шендрік, 46), Сухоцький (Мягков, 46), Старенький (Голенков, 46, Гуськов, 71), Банада (Леонов, 46), Запорожан (Койдан, 46), Ямполь (Чорній, 31, Бідловський, 61), Грицук (Степанюк, 46), Пономар (Івашенко, 46).

«Гірник–Спорт»: Кліщук, Чєботаєв, Нелін, Костюченко, Моісеєнко, новачок, Лозовий, Корольков, новачок, Герасимець, новачок.

2-й тайм: Ситніков, Голядинець, Чмиленко, новачок, Шульц, новачок, Дячук, Лугачов, Новиков, Александров, Клімаков.

Не зважаючи на погані погодні умови, сильний вітер та дощ не зіпсували настрою футбольного дня. Чи не вперше, Володимир Шаран в першому таймі випустив на поле оптимальний склад. Футболісти обох команд продемонстрували хорошу, швидкісну гру. І хоча в звітному матчі було не так багато небезпечних моментів біля воріт обох команд, грабула цікавою. Долю зустрічі вирішив гол забитий в першому таймі. Після розіграшу кутового, Грицук дотепно обіграв захисника «гірників» і обвідним ударом відправив м’яч в сітку воріт. Хороші можливості відзначитися за нашу команду мали Микицей, Басов, Чорній та Леонов, але їм то не вистачило точності, то вправності.

Наступний контрольний матч на стадіоні «Ніка» футболісти ФК «Олександрія» проведуть 6-го лютого проти кременчуцького «Кременя». Початок зустрічі о 14-00.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров