Роман Локтионов: "С акклиматизацией в коллективе "Звезды" проблем нет"

Роман Локтионов: "С акклиматизацией в коллективе "Звезды" проблем нет"

308
Роман Локтионов: "С акклиматизацией в коллективе "Звезды" проблем нет"
Фото - vorskla.com.ua

Нападник «Зірки» Роман Локтіонов розповів про свій переход зі «Сталі» у кіровоградську команду.

- Ви є вихованцем олександрійського футболу. Зважаючи на складні історично відносини «Зірки» та «Олександрії», принциповість протистоянь, яке буде ставлення до Вас у рідному місті?
- Для мене ніколи не було принциповим відношення Олександрії з Кіровоградом. Я грав в Олександрії ще в юнацький футбол. Треба шукати те, що нас об’єднує, а не роз’єднує.

- Алчевська «Сталь» знялася з чемпіонату і Вам довелося шукати клуб для продовження спортивної кар’єри. Багато було пропозицій?
- Конкретно був варіант із «Зіркою», а так до мене лише приглядалися команди з Азії.

- Як виник варіант із працевлаштуванням у Кіровограді?
- Зателефонував Сергій Дмитрович Лавриненко ще перед Новим роком, запропонував приїхати на збори. Довелося дещо подумати, але все склалося. Я радий, що прийшов у цю команду, буду намагатися допомогти «Зірці» виконувати поставлені керівництвом клубу завдання.

- Вже познайомилися з колективом, ознайомилися з базою, інфраструктурою?
- Всі умови для тренувань, проживання, побуту, як на мене, тут добрі. А щодо колективу – з половиною команди я знайомий, грали в Алчевську разом. З акліматизацією у колективі проблем немає ніяких взагалі.

- На першому навчально-тренувальному зборі в Кіровограді основний акцент, за словами виконуючого обов’язки головного тренера «Зірки» Сергія Лавриненка, буде зроблено на функціональну підготовку. Як взагалі даються навантаження?
- На перших зборах завжди, звичайно, втягуватися важко. Навантаження великі, робимо великий біговий об’єм, тому нелегко, але без цієї роботи результату не буде.

- На який період підписано контракт, які задачі поставлені безпосередньо перед Вами?
- Контракт зі мною підписано до 30 червня 2016 року. Задачі на нинішній сезон – максимально підняти планку та покращити турнірне становище.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров