Главная Украинские Первая лига Тренер "Нефтяника": "Новичков будем приглашать чуть позже"
^

Тренер "Нефтяника": "Новичков будем приглашать чуть позже"

605
Тренер "Нефтяника": "Новичков будем приглашать чуть позже"
Фото - fcgornyak.dp.ua

Наставник ахтирчан Вадим Колесник розповів про підготовку команди до другої частини сезону, новачків та поповнення у тренерському штабі «Нафтовика».

- Команда зібралась 12-го січня, розкажіть як проходить перший учбово-тренувальний збір, які задачі поставлено?

- На цей збір задачі в усіх команд однакові: привести хлопців в більш-менш нормальний фізичний стан. Працюємо більше над аеробною витривалістю, набираємось сил, закладаємо фундамент для подальшої роботи. Намагаємось проводити тренування на рівні інших команд майстрів, виходячи з тих умов які у нас є.

- Проведення спарингів або контрольних матчів є в планах цього збору?

- Перший п’ятиденний цикл у нас був втягувальний, наступних п’ять днів ми працювали над збільшенням фізичних можливостей, а на останню п’ятиднівку у нас заплановано дві гри: одна двохстороння гра, між собою, відбудеться в м. Суми на штучному полі, а другу проведемо в м. Дніпропетровськ в закритому манежі з «Дніпром».

- Скільки нових гравців перебувають зараз на перегляді?

- Зараз у нас небагато нових гравців, тому що робити перегляд потрібно в іграх. Плануємо запрошувати більше футболістів на другий УТЗ коли будемо приймати участь в турнірі в м. Полтава. Зараз у нас тренуються троє молодих перспективних футболістів і ще ми запросили на перегляд п’ять чоловік з команди «Нафтовик-2».

- Конкретно можете виділити когось із новачків хто вже претендує на місце в заявковому листі?

- По перше ще не було жодної гри і ще дуже рано про це говорити. А по роботі, усі працюють на повну, добросовісно і професіонально.

- Хтось із гравців нашої команди поїхав на перегляд до іншого клубу?

- З наших поїхали на перегляд Радіонов та Хоменко, а усі інші тут на місці.

- Тренерський штаб поповнився новим тренером, що можете про нього сказати?

- Так, до нас прийшов професіональний тренер Книш Володимир Миколайович. Він має чималий досвід в тренерській роботі, працював тренером як в Україні так і за її межами. Думаю, що ми знайдемо спільну мову і разом виведемо команду на належний рівень.

- Які плани що до проведення наступних зборів?

- Другого лютого розпочнеться другий УТЗ, збираємось тут в Охтирці, але кожен третій день будемо проводити ігри в Полтаві в рамках футбольного турніру. За рахунок цих ігор будемо уже набирати форму, відгладжувати гру, підтягувати мінуси.

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения