"Буковина" вышла из отпуска

"Буковина" вышла из отпуска

123
"Буковина" вышла из отпуска

20 січня футболісти чернівецької «Буковини» вийшли з відпустки. Підопічні Юрія Гія провели два тренування. Перше – на ФОК «Олімпія», а друге – на стадіоні «Буковина». Наш колектив і надалі працюватиме у режимі дворазових тренувань, які до кінця січня відбуватимуться в Чернівцях (ФОК «Олімпія», «Буковина», Центральний парк культури і відпочинку).

Цього тижня футболісти пройдуть тестування. А вже наступного тижня відбудуться двосторонні матчі за участю тих футболістів, які на той момент перебуватимуть у тренувальному таборі «Буковини».

У сьогоднішніх тренуваннях взяли участь 32 гравця. Серед них – потенційні новачки чернівецької команди та футболісти, які грали за «Буковину-2». З тих гравців, які захищали кольори «Буковини» минулого року, на тренуваннях з різних причин були відсутні Микола Жовтюк, Максим Дем'янчук, Сергій Загідулін, Юрій Пантя, Тітус Крилюк і Роман Степанков. Остаточно залишив нашу команду 19-річний півзахисник Євген Немтінов, який підписав контракт із клубом Прем'єр-ліги «Іллічівець» (Маріуполь). 20 січня Євген разом із «Іллічівцем» вирушив на навчально – тренувальний збір до Туреччини.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров