FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига У "Олександрії" новий власник
^

У "Олександрії" новий власник

764
У "Олександрії" новий власник
Фото - pr.kirovograd.ua

Головний тренер «Олександрії» Андрій Купцов повідомив прес-службу клубу про те, що 12 січня відбулась зустріч футболістів та тренерського штабу з новим власником команди, народним депутатом України, Сергієм Кузьменком.

За словами, Андрія Сергійовича, почесний президент клубу поставив амбітні завдання: сповідувати високу культуру футболу, сумлінно відноситись до навчально-тренувального процесу, показувати сучасний динамічний атакуючий футбол і добиватися позитивних результатів в кожному проведеному матчі. Що стосується навчально-тренувальних зборів, то все йде по запланованому графіку. За попереднім календарем зустрічей, олександрійці проведуть товариські матчі 30 січня, 2 та 5 лютого 2013 року. Всі футболісти тренуються у звичному режимі, на сьогоднішній день на оглядинах в команді перебуває двоє потенційних новачків.

Перший матч у 2013 році ПФК «Олександрія» проведе 15 січня о 12:00 на КСК «Ніка» (стадіон зі штучним покриттям). У рамках навчально-тренувального збору суперником олександрійців буде кіровоградська «Зірка».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения