Главная Украинские Первая лига У "Олександрії" новий власник
^

У "Олександрії" новий власник

590
У "Олександрії" новий власник
Фото - pr.kirovograd.ua

Головний тренер «Олександрії» Андрій Купцов повідомив прес-службу клубу про те, що 12 січня відбулась зустріч футболістів та тренерського штабу з новим власником команди, народним депутатом України, Сергієм Кузьменком.

За словами, Андрія Сергійовича, почесний президент клубу поставив амбітні завдання: сповідувати високу культуру футболу, сумлінно відноситись до навчально-тренувального процесу, показувати сучасний динамічний атакуючий футбол і добиватися позитивних результатів в кожному проведеному матчі. Що стосується навчально-тренувальних зборів, то все йде по запланованому графіку. За попереднім календарем зустрічей, олександрійці проведуть товариські матчі 30 січня, 2 та 5 лютого 2013 року. Всі футболісти тренуються у звичному режимі, на сьогоднішній день на оглядинах в команді перебуває двоє потенційних новачків.

Перший матч у 2013 році ПФК «Олександрія» проведе 15 січня о 12:00 на КСК «Ніка» (стадіон зі штучним покриттям). У рамках навчально-тренувального збору суперником олександрійців буде кіровоградська «Зірка».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме