Олег Лутков: "Жодних заяв про звільнення я не писав"

Олег Лутков: "Жодних заяв про звільнення я не писав"

114
Олег Лутков: "Жодних заяв про звільнення я не писав"
Фото - olimpik.com.ua
Наставник «Титану» Олег Лутков дивується, що його передчасно відправили у відставку.

Олеже Анатолійовичу, вочевидь, тема розмови буде неприємна, проте вимушена. Що сталось із уже колишньою командою в грі проти «Динамо-2»?

— Зачекайте, чому це «колишньою командою»? Я ще не подав у відставку, відтак жодних заяв про звільнення не писав. Лише завтра (розмова відбувалась у неділю уранці. — Є.Д.) у мене запланована зустріч із керівництвом, із яким вирішимо всі питання, котрі виникли останнім часом. Отож лише в понеділок, після дев’ятої ранку, можна буде чітко та конкретно говорити про мою роль у команді та майбутнє загалом. Так, усередині колективу є проблеми, хоча афішувати їх я не маю наміру. Принаймні до зустрічі з нашими функціонерами…

— Отож інформація, котра вчора з’явилась у ЗМІ, як мінімум, передчасна?

— Як самі бачите. Не знаю, хто так сильно хоче, щоби мене якомога швидше звільнили.

— Чи є доля правди в припущенні, що ви самі не бажаєте продовжувати працювати у ФК, у якого, м’яко кажучи, туманне майбутнє?

— Почнемо з того, що майбутнє, відверто кажучи, не трішки туманне, а повністю висить у повітрі. Тут питання полягає не в моєму бажанні, оскільки в мене чинний контракт із армянським ФК. Відтак самотужки лишати раніше терміну договору колектив і гравців, яких я сюди запрошував, не хочу й не буду. Як уже говорив, нині все в руках босів клубу: як вони завтра вирішать, так воно й буде. Із іншого боку, не відкидаю варіанту, що ми зможемо дійти до спільного знаменника та вирішимо болючі питання, про які керівництво знає. Відтак безпроблемно продовжимо нашу співпрацю.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Лучшие букмекеры