Главная Украинские Первая лига Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"
^

Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"

878
Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"
Фото - tsn.ua

Почесний президент ФК Нива і губернатор Валентин Хоптян визнає, що ситуація, в якій опинилася команда, доволі складна, але не втрачає оптимізму.

— Надія помирає останньою! — з ходу заявив Валентин Хоптян, однак додав: — Я думаю, що ми стільки зробили для Ниви — зупинили її спад, повернули до Першої ліги, команда пробилася до чвертьфіналу кубка, що втрачати її не маємо права. Я надіюся, що наступного тижня почнемо закривати всі борги, які накопичилися перед командою. Тоді ж футболісти приступлять до тренувань.

У тому, що Нива опинилася у складному фінансовому становищі, губернатор бачить, перш за все, політичну складову.

— Скажу відверто: сьогодні політичний клімат серйозно впливає на фінансування команди. Нива — народна команда, яка фінансується за рахунок різних спонсорів. Основні кошти надходять, як правило, від київських структур. Нині кожен вичікує: а що буде далі? Я сподіваюся, що в державі буде стабілізація, у першу чергу — політична. У всякому разі прикладу максимум зусиль, щоб команду зберегти! Нещодавно з робочим візитом я побував у Києві, де в тому числі займався вирішенням футбольних питань. Я мав дві зустрічі. Люди не відмовилися допомагати Ниві. Більше того, у грудні минулого року від одного з них вже прийшов перший невеличкий транш у сумі 150 тис. грн. Це компанія Бахматюка (агрохолдинг UkrLandFarming — авт.), яка в Острові (Тернопільський р-н) будує потужніший елеватор і сучасний комбікормовий завод. Це новий спонсор, який виявив бажання і вже почав фінансувати клуб, — зазначив губернатор.

На думку Валентина Антоновича, банкіри теж можуть стати спонсорами ФК Нива.

— Сподіваюся, що банк "Надра" і в подальшому на певних умовах буде допомагати Ниві. Крім того, я звернувся до всіх інших банків, які є на території області, щодо співпраці з ФК. Чекаю від них відповіді, — каже голова ТОДА.

Сподівається почесний президент ФК Нива і на бюджетні гроші.

— Нещодавно розмовляв з головою обласної ради Василем Хомінцем. Переконував його в необхідності збереження Ниви, яка має велику біографію, свого часу була грозою українських грандів (Динамо, Шахтаря), у радянські часи навіть перемогла московський Спартак. Бюджет Ниви на рік складає близько 9 млн. грн. Звичайно, в обласному бюджеті таких коштів знайти не зможемо, але певну підтримку, хоча б 1 млн. грн., знайти можна. Василь Петрович підтримав мою ініціативу, але не все залежить від самого голови. Керівники фракції ВО "Свобода", такі як Володимир Стаюра та Марія Чашка — проти. Я з ними ще буду розмовляти. Завжди кажу, що любов до рідного краю проявляється через конкретні справи. Ось на цьому прикладі побачимо, чи люблять наші депутати футбол, — зазначив Валентин Хоптян.

Розповів Валентин Антонович і про Гоча та Мдінарадзе, які, за нашою інформацією, вже не опікуються Нивою.

— І один, і інший багато зробили для Ниви, тому я не відкидаю, що вони й далі працюватимуть на команду. Хоча життя покаже, як воно буде. Скажу відверто: керівники обласних виробничих підрозділів, до яких я звертався, говорять: ми готові допомагати Ниві, але при умові, що там не буде Мдінарадзе. Він це знає і ми з ним відкрито про це говорили. Зрештою, в обоймі Ниви є головний тренер, досвідчений начальник команди, інші тренери та фахівці, тому нині є кому і з ким працювати, — резюмував Валентин Хоптян.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
31 марта
30 марта