FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"
^

Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"

1736
Валентин Хоптян: "Прикладу максимум зусиль, щоб зберегти "Ниву"
Фото - tsn.ua

Почесний президент ФК Нива і губернатор Валентин Хоптян визнає, що ситуація, в якій опинилася команда, доволі складна, але не втрачає оптимізму.

— Надія помирає останньою! — з ходу заявив Валентин Хоптян, однак додав: — Я думаю, що ми стільки зробили для Ниви — зупинили її спад, повернули до Першої ліги, команда пробилася до чвертьфіналу кубка, що втрачати її не маємо права. Я надіюся, що наступного тижня почнемо закривати всі борги, які накопичилися перед командою. Тоді ж футболісти приступлять до тренувань.

У тому, що Нива опинилася у складному фінансовому становищі, губернатор бачить, перш за все, політичну складову.

— Скажу відверто: сьогодні політичний клімат серйозно впливає на фінансування команди. Нива — народна команда, яка фінансується за рахунок різних спонсорів. Основні кошти надходять, як правило, від київських структур. Нині кожен вичікує: а що буде далі? Я сподіваюся, що в державі буде стабілізація, у першу чергу — політична. У всякому разі прикладу максимум зусиль, щоб команду зберегти! Нещодавно з робочим візитом я побував у Києві, де в тому числі займався вирішенням футбольних питань. Я мав дві зустрічі. Люди не відмовилися допомагати Ниві. Більше того, у грудні минулого року від одного з них вже прийшов перший невеличкий транш у сумі 150 тис. грн. Це компанія Бахматюка (агрохолдинг UkrLandFarming — авт.), яка в Острові (Тернопільський р-н) будує потужніший елеватор і сучасний комбікормовий завод. Це новий спонсор, який виявив бажання і вже почав фінансувати клуб, — зазначив губернатор.

На думку Валентина Антоновича, банкіри теж можуть стати спонсорами ФК Нива.

— Сподіваюся, що банк "Надра" і в подальшому на певних умовах буде допомагати Ниві. Крім того, я звернувся до всіх інших банків, які є на території області, щодо співпраці з ФК. Чекаю від них відповіді, — каже голова ТОДА.

Сподівається почесний президент ФК Нива і на бюджетні гроші.

— Нещодавно розмовляв з головою обласної ради Василем Хомінцем. Переконував його в необхідності збереження Ниви, яка має велику біографію, свого часу була грозою українських грандів (Динамо, Шахтаря), у радянські часи навіть перемогла московський Спартак. Бюджет Ниви на рік складає близько 9 млн. грн. Звичайно, в обласному бюджеті таких коштів знайти не зможемо, але певну підтримку, хоча б 1 млн. грн., знайти можна. Василь Петрович підтримав мою ініціативу, але не все залежить від самого голови. Керівники фракції ВО "Свобода", такі як Володимир Стаюра та Марія Чашка — проти. Я з ними ще буду розмовляти. Завжди кажу, що любов до рідного краю проявляється через конкретні справи. Ось на цьому прикладі побачимо, чи люблять наші депутати футбол, — зазначив Валентин Хоптян.

Розповів Валентин Антонович і про Гоча та Мдінарадзе, які, за нашою інформацією, вже не опікуються Нивою.

— І один, і інший багато зробили для Ниви, тому я не відкидаю, що вони й далі працюватимуть на команду. Хоча життя покаже, як воно буде. Скажу відверто: керівники обласних виробничих підрозділів, до яких я звертався, говорять: ми готові допомагати Ниві, але при умові, що там не буде Мдінарадзе. Він це знає і ми з ним відкрито про це говорили. Зрештою, в обоймі Ниви є головний тренер, досвідчений начальник команди, інші тренери та фахівці, тому нині є кому і з ким працювати, — резюмував Валентин Хоптян.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения