Євген Радіонов: "Для нас на першому місці був результат"
^

Євген Радіонов: "Для нас на першому місці був результат"

684

Євген Радіонов: "Для нас на першому місці був результат" - изображение 1Нападник охтирського "Нафтовика-Укрнафта" Євген Радіонов - про минулий матч своєї команди.

- Оціни гру з «УкрАгроКомом».

- Гра видалась бойовою, але я не скажу, що вона була цікавою для вболівальників. Мало забитих м’ячів, лише один. В першому таймі потрібно було забивати своїх два-три м’ячі і просто доводити цю гру до логічного завершення. Дуже вплинули погодні умови на хід гри. Вважаю, що ця гра була важкою для обох команд. Для нас на першому місці був результат, ми його добились. Маємо три очка і цим задоволені.

- На останніх хвилинах першого тайму ти виконав низку завершальних передач, чого не вистачило, щоб забити гол?

- Хочеться сказати, що не вистачило везіння, але я скажу по другому: не вистачило майстерності. Такі м’ячі потрібно забивати, тут навіть немає про що говорити.

- На твою думку «габаритна» перевага гравців «УкрАгроКому» якось вплинула на результат гри?

- Думаю, що ні. Ми з перших хвилин почали контролювати м’яча, створювали якісь моменти, проводили атаки. На мою думку на хід гри вплинув стан газону.

- Твій настрой на гру з командою, за яку ти виступав перед «Нафтовиком»?

- Можна сказати, що уже немає тієї команди за яку я грав раніше. Багато гравців змінилось, прийшов новий амбіційний тренер, який буде настроювати їх тільки на перемогу. Тому у мене настрой виходити на поле і показувати гарний футбол з переможним результатом.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме