Андрій Полунін:"Для того, щоб виходити у Прем’єр-лігу потрібно підтягувати інфраструктуру"
^

Андрій Полунін:"Для того, щоб виходити у Прем’єр-лігу потрібно підтягувати інфраструктуру"

388
Андрій Полунін:"Для того, щоб виходити у Прем’єр-лігу потрібно підтягувати інфраструктуру"
Фото - sport-express.ua

Спортивний директор охтирського "Нафтовика-Укрнафта" Андрій Полунін розповів про цілі, які ставляться перед командою на майбутній сезон.

- Ви задоволені результатом який показала команда в 22-му чемпіонаті?

- Так, задоволений. Задача керівництва була завершити чемпіонат в п’ятірці, що ми і виконали. Керівництво клубу вважає результат команди за підсумками сезону позитивним.

- Які завдання стоять перед командою в 23-му чемпіонаті України з футболу?

- Завдання поставлено як мінімум не погіршити цей результат, а по можливості і покращити, тобто зайняти більш високе місце.

- Тобто конкретної задачі про вихід команди до Прем’єр-ліги не було?

- Для того, щоб виходити у Прем’єр-лігу потрібно підтягувати інфраструктуру. Для цього потрібно побудувати поля. Потрібно вивести на належний рівень стадіон, підвести під ті норми, що потрібні для атестації в Прем’єр-лізі. Потрібно зробити підігрів поля, більш потужне освітлення. Ці питання ми ставимо своєму керівництву, на що керівництво погоджується і обіцяє поступово вирішувати ці питання. А без цих моментів ми не хочемо отримати те, що отримала Алчевська «Сталь», вийшовши до Прем’єр-ліги. Їх просто не допустили в зв’язку з тим, що їх інфраструктура не відповідає тим нормам які зараз вимагаються. Тому ми хочемо робити це все поетапно і коли у нас все буде готове в плані інфраструктури, тоді вже ставити питання про вихід в Прем’єр-лігу

- Що робиться і що планується зробити по вдосконаленню інфраструктури клубу?

- На даний момент погоджено з керівництвом Укрнафти та НГВУ розширення запасного поля до належних стандартів. Зараз проводиться його реконструкція.

- Розроблено документацію на будівництво нового запасного поля, які перспективи цього проекту?

- Це питання ми обговорювали з керівництвом. Є проект на будівництво запасного футбольного поля в районі дитячого табору відпочинку. Роботи по цьому проекту також будуть проходити поетапно, так як будівництво такого масштабу вимагає великих затрат. Перший етап це розширення запасного поля яке знаходиться біля стадіону, а другий це будівництво нового запасного поля, тому, що футбольне стандартне поле дуже потрібне і для нас і для футбольної школи, щоб діти які займаються в ДЮСШ також могли грати на цьому полі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме