Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 2:1

Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 2:1

145
Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 2:1

В ході підготовки до другої частини чемпіонату «FAVBET Ліга 1» кіровоградська «Зірка» в Криму провела товариський матч. Суперником був ФК «Титан» (Армянськ).

Перший поєдинок проти останнього суперника по «FAVBET Ліга 1» армянського «Титана» «Зірка» провела в атаках. І рахунок 2:1 не відображає переваги, яку мали кіровоградці. Команді Миколи Федоренка вдавалися флангові атаки, які двічі в цьому матчі закінчувалися взяттям воріт: спочатку передачу потенційного новачка команди замкнув Ярослав Галенко, а наприкінці тайму Олексій Чичиков відгукнувся на простріл Андрія Мостового. В перерві між цими двома м’ячами кримські футболісти зрівняли рахунок, коли після розіграшу кутового кіровоградці не розібралися у своєму штрафному майданчику, а голкіпер команду не врятував. Могли кіровоградці відзначитися ще раз, але Чичиков не влучив з відмінної позиції. Варто також зазначити, що ще один м’яч у ворота «Титана» арбітр матчу не зарахував.

12 лютого 2014. Нижня Кутузовка. Стадіон бази «Кримські зорі» + 14 С. Товариська зустріч.

«Зірка» (Кіровоград) – «Титан» (Армянськ) 2:1 (2:1) (Галенко, 13; Чичиков, 35 - ?, 22)

«Зірка»: Загладько (Поштаренко, 46), Бочкур, Логінов (Кривошей, 65), Родіна к/к, Мостовий, Чичиков (Сокуренко, 70), Рожок, Рудницький (Самойленко, 80), новачок (Осадчий, 43), Галенко, Загальський

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров