Роман Ванзуряк: "Буковина" не залишиться наодинці зі своїми проблемами"

Роман Ванзуряк: "Буковина" не залишиться наодинці зі своїми проблемами"

137

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зустрівся з президентом Професіональної футбольної ліги України Мілетієм Бальчосом для обміну думками з приводу нинішніх проблеми футбольної команди «Буковина».

Мілетій Бальчос звернувся до очільника крайової влади з питаннями, які потребують негайного вирішення – фінансування клубу, допомога у погашенні боргів та залучення потенційних інвесторів для подальшого розвитку футбольної команди.

«Я, як представник крайової виконавчої влади, запевняю, що футбольний клуб «Буковина» не залишиться наодинці зі своїми проблемами, - наголосив Роман Ванзуряк. – У зв’язку з тим, що в країні склалася не тільки складна політична ситуація, а й економічна, наразі немає можливості допомогти державними коштами. Але крайова влада сприятиме у вирішенні проблем «Буковини» – зокрема у створенні оптимальної логістичної мережі, об’єднанні всіх небайдужих до майбутнього футбольної команди».

Роман Ванзуряк відзначив, що важливим аспектом у відновленні ефективної діяльності футбольної команди є створення висококваліфікованого професійного менеджменту клубу, який забезпечуватиме його прибутковість.

Очільник обласної виконавчої влади запропонував провести розширену зустріч з представниками клубу, громадським сектором, вболівальниками, представникми бізнесових та благодійних організацій для оперативного узгодження напрямків виходу зі скрутного становища головної команди краю.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров