Анатолій Чанцев: "З радістю відгукнувся на пропозицію очолити "Геліос"

Анатолій Чанцев: "З радістю відгукнувся на пропозицію очолити "Геліос"

95
Анатолій Чанцев: "З радістю відгукнувся на пропозицію очолити "Геліос"
Фото - time-football.com

Харківський «Геліос» нарешті визначився з іменем нового наставника ним став Анатолій Чанцев

— Анатолію Дмитровичу, передусім хочу вас привітати з призначенням, відтак запитаю: чи були якісь моменти під час перемовин, що уповільнювали процес?

— Знаєте, переговори минули швидко й просто. З керівниками харківського клубу дійшли згоди практично в усіх ключових питаннях, тому, усвідомивши, що люди не лише люблять, а й розуміються на футболі, з радістю відгукнувся на пропозицію очолити «Геліос».

— Не бентежить отой факт, що раніше клуб ніколи не озвучував мету підвищитися в класі?

— Мені було приємно, що очільники реально усвідомлюють ситуацію в сучасному футболі й чинному чемпіонаті. Наразі нам потрібно його якісно дограти, а з наступного сезону плануємо ставити перед командою дуже серйозне завдання.

— Вихід до прем’єр-ліги?

— (Пауза). Наразі поки варто зосередитися на сезоні-2012/2013, а потім усі про все дізнаються. Ми ж завжди на зв’язку, спілкуватимемося, оцінюватимемо ситуацію в клубі, а далі — побачимо.

— Як вам умови для роботи?

— Був приємно здивований, побачивши домашній стадіон команди «Сонячний». Його, як зрозумів, клуб орендує, однак має при цьому й власну арену — «Геліос». Отож тут усе в порядку. Загалом, інфраструктура в нормальному стані, є все необхідне. Але головне, що керівники ФК — амбітні люди, тож зупинятися на досягнутому не збираються.

— А з футболістами принаймні заочно ви знайомі? За першою лігою слідкували?

— Більшість футболістів бачив в дії або чув про них, але детальніше познайомимося згодом. А щодо першої ліги, то знаю її не досконало, проте «Геліос» був одним із тих клубів, про які говорять часто. Відтак був ознайомлений заочно й з клубом.

— Трансферну діяльність із Олександром Гельштейном встигли обговорити?

— Так. Зокрема — щодо нинішньої зими. Зрештою, ми ж не такі, як і решта клубів — завжди прагнутимемо підсилюватися, тож робота в цьому напрямку триватиме. Та нинішній чемпіонат, повторюся, нам треба дограти. Що команді потрібно нинішнього сезону? Так, має бути яскрава гра, непогані результати, прогрес, але серйозна робота, зокрема щодо трансферів, розпочнеться влітку, коли працюватимемо вже під нове й серйозне завдання.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров