Президент ПФЛ відвідав ФК "Буковина"
^

Президент ПФЛ відвідав ФК "Буковина"

379
Президент ПФЛ відвідав ФК "Буковина"
Фото - fcsevastopol.com

9 квітня 2014 року президент ПФЛ у ході відрядження відвідав футбольний клуб «Буковина», що у Чернівцях. Крім цього, в рамках візиту Мілетій Бальчос зустрівся із головою Чернівецької ОДА Романом Ванзуряком, під час чого відбулася конструктивна розмова щодо подальшої діяльності «Буковини». Керівники клубу, які також взяли участь у бесіді, підготували низку пропозицій щодо можливих заходів зі стабілізації фінансового стану футбольного клубу. Зі свого боку Мілетій Володимирович запропонував розглянути перспективу організації акціонерного товариства, до складу управління яким може увійти група засновників. При цьому товариство повинне діяти таким чином, щоб уже на першому етапі здійснити фінансування з боку залучених інвесторів. У перспективі ж необхідно організувати роботу менеджменту таким чином, щоб клуб міг заробляти кошти самостійно і отримувати прибуток, як це передбачено Законом України про фізичку культуру і спорт.

- Під час бесіди з Романом Степановичем стало зрозуміло, що клуб наодинці зі своїми проблемами не залишиться, адже керівник області має наміри здійснювати максимальну підтримку спорту та футболу зокрема. Тому, можна зробити висновок, що клуб не залишиться наодинці зі своїми проблемами. Зараз за ініціативи губернатора проводяться заходи з підготовки наради, участь у якій візьмуть керівники «Буковини», представники комерційних структур та фан клубу. Основним предметом для обговорення стане відпрацювання стратегії розвитку та діяльності футбольного клубу з Чернівців. Я висловлюю вдячність пану Ванзуряку за небайдужість до чернівецького футболу. Переконаний, що завдяки його зусиллям за підтримки однодумців та спільноти міста, ФК «Буковина» продовжуватиме гідно представляти західний регіон в сім’ї професіональних футбольних клубів, - зазначає президент Ліги.

У свою чергу губернатор наголосив на тому, що питання подальшого функціонування клубу, організації менеджменту та маркетингової діяльності клубу повністю вирішуватиме футбольна громада за тісної співпраці з комерційними структурами. Також очільник області акцентував увагу на тому, що футбольний клуб «Буковина», як і весь футбол, повинен знаходитися поза межами політики і не підлягати впливу з боку будь-яких партій.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме