Главная Украинские Первая лига Чернівецька "Буковина" має півмільйонний борг
^

Чернівецька "Буковина" має півмільйонний борг

461
Чернівецька "Буковина" має півмільйонний борг
Фото - afishka.cv.ua

Чернівецька "Буковина" має півмільйонний борг. Охочих взяти участь у фінансуванні команди поки немає, тому подальша доля її поки невідома. Хоч команду вдалося зберегти в минулому сезоні, про перспективи голова Чернівецької ОДА говорить без ентузіазму. Єдині, хто можуть врятувати команду — вболівальники. Їх на трибунах щоматчу потрібно шість тисяч.

- Я звернувся до всіх можливих спонсорів, - каже голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, - на сьогодні зворотнього зв'язку від спонсорів по готовності взяти участь у фінансуванні ФСК "Буковина" немає. 30 грудня я збирав спостережну раду. Мене і самого цікавить питання, як без протягнутої руки в очікуванні доброго дядька, зробити так, щоби зробити бюджет команди таким, щоби вболівальники відвідуванням матчів могли утримувати клуб. Не можна очікувати спонсора, якщо на матчі ходить до тисячі вболівальників. Або ми кажемо, що ми є футбольним краєм і підтверджуємо це відвідуваністю матчів, або маємо сказати, що буковинський футбол не є пріоритетним напрямком. Я готовий зробити все можливе для збереження команди. Але очікувати спонсора на футбольний клуб, який навіть не має бази, дуже складно. У клубу крім команди і футбольної форми нічого немає.

Також Михайло Папієв зазначив, що зустрічався із потенційними спонсорами. За його словами, діалог був складним. Команда ще має заборгованості. Зокрема, внески до ПФЛ — 280 тис.грн. за два сезони. Також заборгованості по поточним виплатам за листопад-грудень — більш, ніж 300 тис.грн. Керівництво клубу зазначає, що їм необхідна відвідуваність на рівні шести тисяч вболівальників щоматчу для існування. За словами Папієва, близько 70 відсотків команд Першої ліги мають фінансові проблеми.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: "БукІнфо"

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения