Роман Санжар: "Буковина" показала змістовний футбол"

Роман Санжар: "Буковина" показала змістовний футбол"

134
Роман Санжар: "Буковина" показала змістовний футбол"

На післяматчевій прес – конференції в.о. головного тренера «Олімпіка» Роман Санжар зазначив, що його колектив намагався гостро діяти на контратаках. Пан Санжар також зауважив: «Буковина» продемонструвала змістовний футбол.

Роман Санжар, в.о. головного тренера «Олімпіка»: «Ми ретельно готувалися до цієї гри. Нам було відомо те, що команда «Буковина» добре зміцнилася у міжсезоння. Впродовж останніх матчах чернівецька команда показувала змістовний футбол та досягла позитивного результату у матчах із лідерами першої ліги. Колектив «Буковина» у виїзній грі був для нас добрим подразником. Хлопці молодці. Вони зуміли виконати мою установку. Ми намагалися зіграти гостро на контратаках. У підсумку нам вдалося забити гол зі штрафного. Ми розуміли те, що після цього буде натиск суперника. Мої підопічні зуміли стримати цей натиск і здобути перемогу.

Команда «Буковина» показала змістовний футбол. У неї було багато моментів. Вважаю, що чернівецький колектив заслуговує на те місце, на якому перебуває. Сьогодні на чернівецькому стадіоні була чудова атмосфера. Наша команда відчувала на собі тиск з боку місцевих уболівальників. Нам було важко. У Чернівцях чудові вболівальники. Це моя перша гра у Вашому місті на посаді тренера. Ще рік тому я виходив на поле чернівецького стадіону. Тоді ми поступилися. Я готував свою команду до того, що ми зіграємо з гідним суперником, який матиме велику підтримку вболівальників».

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров