Владислав Крамар: "Резонансні заяви головного тренера не мають підстав"

Владислав Крамар: "Резонансні заяви головного тренера не мають підстав"

174
Владислав Крамар: "Резонансні заяви головного тренера не мають підстав"
Фото - fc.sumy.ua

Доволі несподіваними виявилися чутки з табору футбольного клубу «Суми» з однойменного міста: клуб нібито зіткнувся із непередбачуваними фінансовими проблемами. На прес-конференції після матчу «Миколаїв» - «Суми» головний тренер сумчан Ігор Захаряк заявив про те, що за останні півроку власники клубу скоротили фінансування команди майже на 50 відсотків. Крім цього, наставник команди-дебютанта першої ліги поскаржився на неготовність стадіону «Ювілейний» для проведення домашніх матчів, а також відсутність поля для тренувань. Неочікувано та дивно: що насправді – дізнавалися у директора «Сум» Владислава Крамара.

- Пане Владиславе, у команді ФК «Суми» сім новачків: як, на Ваш погляд, зарекомендували себе футболісти?

- Дійсно, в основному складі «Сум» семеро нових футболістів. Разом із командою вони перебували на всіх зборах. Я переконаний, що за рівнем майстерності це саме ті виконавці, що потрібні нашому клубу. Втім, з часом побачимо, як вони себе ще покажуть. Наразі мені важко судити більш детально, адже весняна частина тільки стартувала. До того ж, висновки мають зробити сумські вболівальники, адже граємо ми виключно для них. Наше завдання – докласти максимальних зусиль з тим, щоб подарувати місту свято футболу. Наш клуб знаходиться на стадії розвитку, і це зрозуміло, оскільки у досвіді «Сум» - це перший сезон виступів у першій лізі. Команда якісно провела збори, зіграла багато спарингів із командами, вважаю, не вищого за нас рівня, якщо маємо на увазі ігрову практику та якість футболу.

- На останній післяматчевій прес-конференції головний тренер команди нарікав на відсутність тренувального поля. Яким чином виходите з ситуації?

- Насправді, засновники клубу надали нам у користування територію, що знаходиться у межах готельно-спортивного комплексу. Є там і тренувальне поле, що цілком придатне для використання у підготовчих цілях. Навіть під час сильних опадів поле було прибране від снігу та придатне для проведення тренувального процесу. Щодо стадіону «Ювілейний», то газон нещодавно був прибраний від снігу: аномальні кліматичні умови внесли свої корективи у графік роботи прибиральних служб стадіону. Ви ж розумієте, газону потрібен час для відновлення. Проте, згідно із домовленістю з керівництвом стадіону, поле «Ювілейного» ми використовуємо лише для проведення домашніх матчів.

- Доволі резонансну новину озвучив головний тренер команди: нібито засновники клубу скоротили об’єми фінансування майже у двічі – 45%. Цифра, м’яко кажучи, вражає, адже «Суми» є чи не найбільш стабільним у цьому сенсі клубом першого дивізіону. Підтвердите чи спростуєте таку звістку?

- Повірте, така інформація жодним чином не відповідає дійсності. Заяви головного тренера не мають підстав. Наразі у клуба немає жодної копійчини заборгованості: ані зі сплати обов’язкових грошових внесків організаторам змагань, ані з заробітної плати й преміальних футболістам та тренерському штабу. Фінансова діяльність клубу побудована таким чином, що ми маємо можливість вчасно здійснювати свої зобов’язання перед усіма працівниками. Тобто, такі непопулярні заяви з боку тренера – повна нісенітниця.

Як керівник клубу не розумію, на яких підставах та з якою метою Захаряк вдається дій, що, будемо відверті, паплюжать гідність нашого клубу. Ви знаєте, що ФК «Суми» підтримує губернатор Сумської області Юрій Чмирь, який особисто бере участь у діяльності ФК «Суми», у контексті управління футбольним господарством та фінансами зокрема. Тому, про нестачу коштів навіть не йдеться. Не розумію, чим керувався головний тренер, роблячи такі гучні заяви, але що ж, після вихідних запитаємо особисто в нього, що саме він мав на увазі. Можливо, головний тренер є більш обізнаним, ніж власники та керівництво футбольного клубу «Суми»? Згодом дізнаємося.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Таааааккккк... Не хватало ещё Сумы по миру пустить... с сумой... :((

  Олигархи, вы, что, олигофрените в этом сезоне, штоле?...

  0+ 0- 0
  +-
  VIPded
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров