Білоцерківський "Арсенал" таки заявився на другу частину сезону, але…

Білоцерківський "Арсенал" таки заявився на другу частину сезону, але…

129
Білоцерківський "Арсенал" таки заявився на другу частину сезону, але…
Фото - fcsevastopol.com

Штрафні санкції, які забороняли білоцерківському «Арсеналу» реєструвати нових гравців, було знято після того, як клуб сплатив штраф.

Утім, навряд чи зараз можна говорити про стабілізацію ситуації в таборі «канонірів». Нагадаємо, у недавньому коментарі головний тренер команди Олег Лутков повідомив, що подальша життєдіяльність ФК під великим запитанням: команду ж розпустили. Хмари навколо ФК Київщини згущалися не випадково. Інтернет поспішив повідомити, що голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, він же — голов­ний опікун «Арсеналу», написав заяву на звільнення…

Однак ставити хрест на «канонірах» поки не варто, адже команда, попри всі тривожні звістки, днями виїхала на збір. Аби прояснити ситуацію, журналіст «УФ» за коментарем звернувся до першого заступника голови київської обласної ФФ Олександра Тютюна.

— Команда нині перебуває на зборах у Каховці, — повідомив Олександр Якович. — Якби були серйозні проблеми, то навряд чи поїхали би на збір, який, до речі, триватиме до 15 березня. Утім, не можу сказати, що ситуація довкола ФК проста, як і в усьому футбольному господарстві України. Питання щодо подальшого існування «Арсеналу» перебуває на стадії вирішення. Губернатор і ми, в свою чергу, робимо все для цього можливе. Сподіваємося, що до повернення команди з Каховки з’явиться якась конкретика, що в першу чергу залежить од губернатора.

На запитання щодо можливих змін на губернаторській посаді Олександр Тютюн зауважив, що очікувати можна чого завгодно, адже все змінюється: одні йдуть, інші приходять. Однак наголосив на тому, що пан Присяжнюк багато зробив для Київщини й футболу зокрема.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров