Мілетій Бальчос про ефективні заходи з питань безпеки в Армянську

Мілетій Бальчос про ефективні заходи з питань безпеки в Армянську

164
Мілетій Бальчос про ефективні заходи з питань безпеки в Армянську
Фото - Сергей Серафимов
6 квітня президент ПФЛ повернувся з відрядження, у ході якого відвідав Армянськ, де розташований футбольний клуб «Титан».
«Як для керівника організації, чиє завдання полягає в організації змагань з футболу, для мене було важливо на власні очі переконатися у можливості безпечного проведення домашніх матчів «Титану». Гіпотетично футбол знаходиться поза межами політики, це всі розуміють, проте, якщо залишається бодай віддалена ймовірність виникнення прецеденту, що може призвести до якихось зіткнень, краще вирішувати ситуацію на місці. Спільно з керівництвом «Титану» проведено низку зустрічей із представниками правоохоронних структур як української, так і російської сторін. Зокрема, я поспілкувався із начальником УМВС міста Армянськ Борисенком Олександром Вікторовичем, а також в. о. заступника начальника УМВС Бутковським Володимиром Володимировичем стосовно громадської безпеки. Під час перемовин ми знайшли консенсус із питань приїзду команд до Армянська, а також виробили лояльний механізм перетину блок-постів на обох кордонах.
Дійсно, з метою запобігання виникненню конфліктних ситуацій задля в’їзду до Армянська командам, а також арбітрам та делегатам ФФУ, призначених для роботи на матчах, необхідно мати поіменний список осіб, які в’їжджають на територію Криму із переліком серій та номерів їхніх паспортів. Те саме стосується і груп уболівальників, які супроводжують свої команди. Тепер щодо легіонерів: питання про отримання віз для в’їзду в Крим необхідно погоджувати у місцевому генеральному консульстві Російської Федерації. Під час перевірки документів в’їжджаючим заборонено виходити з транспорту, фотографувати та здійснювати відео зйомку блок-постів, адже контроль відбувається на місці. Інше питання – це час, який витрачається на звірку документації, через те, що на кордонах спостерігається доволі велике скупчення автотранспорту, а це може завадити своєчасному прибуттю команди до пункту призначення. Цю проблему вирішено наступним чином. За домовленістю з начальниками блокпостів, а також керівниками правоохоронних органів, уповноважена клубом особа телефонує і повідомляє про своє прибуття. У цьому разі автобус із командою може у позачерговому порядку прибути до кордону для перевірки документів. За таких умов процедура проходження контролю на блок-постах забирає близько 40-50 хвилин. Це встановлено на досвіді перетину кордону командою «Нафтовик-Укрнафта» з Охтирки, під час якої я був присутній на обох блокпостах. Після цього у супроводі працівників ДАІ та, за необхідності, військових, автотранспорт від’їжджає до Армянська. Такий самий супровід забезпечується і на виїзді з міста до кордону – це приблизно 15 кілометрів.
По прибутті команди на стадіон клуб може розглянути дві пропозиції щодо стоянки транспорту. Перше: є можливість поставити автобус у закритому автопаркінгу неподалік від стадіону, і друге – на території стадіону з відповідною охороною.
Стосовно забезпечення безпеки під час проведення матчу: в чаші стадіону знаходитиметься група стюардів. Це підготовлені охоронці підприємства «Титан», які володіють усіма необхідними навичками, що відповідають меті їхнього знаходження на стадіоні. За межами арени також розташовуватимуться групи охорони правопорядку та забезпечення безпеки. Такі заходи сприяли повній безпеці для команд та вболівальників під час матчу між командами «Титан» та «Нафтовик-Укрнафта». Маю додати, що команда з Охтирки розташовувалася у готелі у Новій Каховці, а місцевий клуб «Енергія» надав поле міського стадіону для тренування. За бажанням команди можуть зупинятися в готелях Скадовська або інших, неподалік розташованих містах.
До клубів, що мають виїжджати на матчі до Армянська, ми направили листа з відповідними інструкціями та рекомендаціями щодо питань забезпечення безпеки під час процедури перетину кордонів», - коментує президент ПФЛ.
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Вот ведь умеем ,мы ,славяне,создать себе сложности и потом ГЕРОИЧЕСКИ их преодолевать!!!!Да здравствует его величество ФУТБОЛ!!!!!!!!!

    0+ 0- 0
    +-
    armTV
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров