Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - ФК "Чита" (Росія) 2:1

Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - ФК "Чита" (Росія) 2:1

283
Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - ФК "Чита" (Росія) 2:1
Фото - pfcalexandria.com.ua

ПФК «Олександрія»- ФК «Чита» (Росія) - 2:1 (1:0)

ПФК «Олександрія»: Леванідов (Рудик,76), Микицей (Запорожан,46), Шендрік (Лобойко, 62), Басов (Назаренко, 46), Протіч (Антонов, 46), Банада (Бровченко, 58), Бондаренко (Колесниченко, 46), Гордя (Грицук, 67), Мотуз (Соломка, 75), Пічкур (Кіча, 46), Шевченко (Коломоєць, 46)

Голи: Микицей (36), Соломка (80) - ? (85)

Попередження: Рудик (85)

Матч проходив на одному з футбольних полів готельного комплексу «Папілом». Сама ж гра розпочалась за повною територіальною перевагою олександрійців. Протягом першого тайму росіяни жодного разу не спромоглися на удар в ствір воріт В. Леванідова. Ще в перші 20 хвилин наші земляки могли двічі виходити вперед, але після удару Басова голкіпер перевів м’яч на кутовий, а вихід В.Шевченка один на один арбітр зафіксував положення поза грою. Відкрити рахунок «Олександрії» вдалося лише на 36-й хвилині, коли після розіграшу штрафного С.Микицей випередив захисників «Чити» та влучно пробив головою, вивівши свою команду вперед.

По перерві головний тренер «Олександрії» зробив декілька замін даючи змогу всім цього дня зіграти в матчі. Таку ж процедуру зробив і головний тренер «Чити». Друга сорокап’яти хвилинка розпочалась з пресингу російської команди, подекуди граючи проти олександрійців дуже грубо, але моментів біля наших воріт так і не виникало. За нашу команду в другому таймі відзначитись мали змогу Ю.Коломоєць, але його потужний удар голкіпер перевів на кутовий, А.Кіча виконував штрафний удар з 17-ти метрів, але влучив у стінку. А подвоїв перевагу Ю.Соломка, який після стрімкої контратаки з правого флангу влучно пробив з лінії воротарського майданчика. Ще через п’ять хвилин ФК «Чита» спромоглася відквитати один гол.

А.Купцов: Я задоволений сьогоднішнім матчем. «Чита» дуже хороша команда і не даремно вони зараз знаходяться у верхівці турнірної таблиці. Сьогодні ми дали змогу зіграти всім футболістам. Гравці виконали майже всі настанови. Приємно здобувати перемоги навіть в товариських зустрічах. Це додає нам впевненості на майбутні матчі.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:4
 • ЧИ ТА, ЧИнеТА.

  0+ 0- 0
  +-
  Седой
 • Мабудь ТА.

  0+ 0- 0
  +-
  Седой
 • Чита - есть победа

  Осталось сыграть с ФК ДРита и ФК Маргарита

  Что за чита? ну разве трудно нормальных соперников находить

  0+ 0- 0
  +-
  Djibouti
 • ???

  0+ 0- 0
  +-
  Djibouti
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров