"Нива" продовжила контракт з Ігорем Гребинським
^

"Нива" продовжила контракт з Ігорем Гребинським

707
"Нива" продовжила контракт з Ігорем Гребинським
Фото - fcnyva.te.ua

Футбольний клуб «Нива» продовжив трудовий договір з Ігорем Гребинським. Про це повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

Нагадаємо, на початку сезону-2012/13 Ігор Гребинський був капітаном «Ниви» та її основним гравцем. З часом капітанську пов'язку він передав своєму другові Миколі Лазорику, а на весні втратив місце в основному складі. Тренери на перших порах були в роздумах: залишати чи ні Гребинського в команді? Шальки терезів схилилися на бік першого варіанту: Ігор Гребинський залишається в «Ниві» .

— Незважаючи на те, що Гребинський у весняній частині сезону втратив місце в основному складі, він був серед тих футболістів, на якого у разі необхідності можна було покластися. Він виправдовував сподівання. До того ж, Ігор може закрити позицію як правого захисника, так і півзахисника, а ще зумів навесні відзначитися кількома важливими забитими голами. У підготовчий період Гребинський викладається на тренуваннях та в контрольних матчах, тим самим доводячи, що він потрібен команді, — зазначив Ігор Яворський.

Зазначимо, що Ігор Гребинський продовжив контракт з ФК «Нива» на один рік - до 1 липня 2014 року.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме