Максим Кременчуцький: "Прикладемо усі сили для того, щоб бути в п’ятірці"
^

Максим Кременчуцький: "Прикладемо усі сили для того, щоб бути в п’ятірці"

678

Максим Кременчуцький: "Прикладемо усі сили для того, щоб бути в п’ятірці" - изображение 1Опорний півзахисник охтирського «Нафтовика-Укрнафта» Максим Кременчуцький поділився враженнями від перемоги над МФК "Миколаїв" (3:1), а також про плани на майбутнє.

- Розкажи коротко про гру з «Миколаєвом»?

- Це був наш принциповий суперник, тому, що ми поруч у турнірній таблиці. Вирішувалось хто підніметься вище, а хто залишиться на тому ж рівні. Я рахую, що ми заслужили цю перемогу. Ми грали краще і використовували свої моменти.

- Після серії поразок, дві впевнені перемоги, в чому секрет?

- Секрету ніякого немає. Візьмемо гру коли ми програли «Геліосу», то в цьому матчі у нас були гарні моменти, просто реалізувати ми їх змогли тільки в останніх іграх. Відчули впевненість. Надіюсь, що і надалі з реалізацією усе буде гаразд.

- На початку матчу у Вайди був гарний шанс відкрити рахунок, як на твою думку у чому була його помилка?

- Напевно Шандор все ж таки поспішив. У нього було достатньо часу, навіть для того, щоб обробити м’яч, і точно пробити по воротах. М’яч попав під незручну ногу і він поспішив і пробив вище воріт.

- Пропущений м’яч на останніх секундах компенсованого часу?

- Напевно трішки розслабились. Хоч там і був спірний момент, можливо було положення «поза грою», але я точно не можу сказати. Втратили концентрацію і пропустили м’яч в роздягальню.

- На початку весняної частини чемпіонату ти пропустив п’ять ігор?

- Під час останньої гри на учбово-тренувальних зборах я пошкодив меніск. Робили операцію. Потрібно було багато часу для того, щоб відновитися, набрати форму. Ось тому і маю п’ять пропущених турів, прикро звичайно.

- Сайт Footboom.com рахує, що цей матч був одним із кращих проведених тобою у цьому сезоні, яка твоя думка з цього приводу?

- Я навіть не знаю, що сказати. Я завжди граю на повну силу і стараюсь викладатись до кінця.

- Після закінчення чемпіонату немає планів про перехід до вищого дивізіону?

- У мене з «Нафтовиком-Укрнафта» контракт до кінця року і розривати його я не буду.

- На якому місці бачиш «Нафтовик» по закінчені чемпіонату?

- Залишилась одна гра , якщо ми її виграємо, то будемо мати шанс піднятись на п’яту сходинку. Тому зараз ми прикладаємо усі сили для того, щоб виграти цю гру. Приємно бути у п’ятірці, тим паче, що перше коло ми таки завершили дуже непогано, а потім усе розгубили. Тому дуже хочеться повернутись назад.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме