Ігор Яворський: "Нива" може перестати існувати"

Ігор Яворський: "Нива" може перестати існувати"

124
Через те, гравці основи почали шукати собі інші команди. Фінансовий стан футбольного клубу Нива продовжує розчаровувати як тренерів, так і гравців команди. До цього часу штат жовто-зелених не отримав зароблених грошей. Ситуація, за словами головного тренера Ниви, критична.
— Команда не має за що існувати взагалі. Вона не має можливість сьогодні зібратись, провести якісно тренувальні збори. Вона не має екіпіровки, вона не має нічого. — сказав Ігор Яворський.
Ігор Яворський каже, проблеми з фінансуванням команди почалися одразу ж після підвищення Ниви у класі. Проте виносити на загал цю інформацію керівництво клубу вважало не доцільним.
— Коли вийшли в Першу лігу заробітні плати підняли, — згадує тренер. — Підняли, я би так сказав, ще так раз. І бюджет клубу, звичайно, став більший. А з липня місяця в нас почалися труднощі зразу. Скажу чесно. Тому, що не хотів раніше це виносити. Тому, що вважаю, що команда грала нормально весь сезон. Тому думали, що якось пройде, пронесе. Видно — не пронесло.
Робити будь-які прогнози на майбутнє наставник жовто-зелених не береться. Відомо тільки одне.
— Я думаю, якщо до 10 лютого нічого не виясниться, то, мабуть, такий як футбольний клуб Нива перестане існувати. Тому, що не залишиться практично часу на підготовку — раз. Ну, і чесно скажу, ніхто не цікавиться футбольною командою Нива, — говорить Яворський.
Як наголосив Ігор Яворський, частина гравців основи зараз перебуває на тренувальних зборах інших команд першої ліги. Є й такі футболісти, які пробують свої сили в іноземних клубах. Він додає, навіть якщо фінансову складову Ниви врегулюють, буде важко повернути тих, хто вже покинув команду.
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Однозначно-Яву треба міняти,тому що він сам довів команду до такого стану.Подробиці стануть відомі за декілька днів.От тоді і все стане відомо.Однозначно команда буде,тільки без горе-тренера.

    0+ 0- 0
    +-
    Rufa
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров