Главная Украинские Первая лига Ігор Яворський: "Нива" може перестати існувати"
^

Ігор Яворський: "Нива" може перестати існувати"

502
Через те, гравці основи почали шукати собі інші команди. Фінансовий стан футбольного клубу Нива продовжує розчаровувати як тренерів, так і гравців команди. До цього часу штат жовто-зелених не отримав зароблених грошей. Ситуація, за словами головного тренера Ниви, критична.
— Команда не має за що існувати взагалі. Вона не має можливість сьогодні зібратись, провести якісно тренувальні збори. Вона не має екіпіровки, вона не має нічого. — сказав Ігор Яворський.
Ігор Яворський каже, проблеми з фінансуванням команди почалися одразу ж після підвищення Ниви у класі. Проте виносити на загал цю інформацію керівництво клубу вважало не доцільним.
— Коли вийшли в Першу лігу заробітні плати підняли, — згадує тренер. — Підняли, я би так сказав, ще так раз. І бюджет клубу, звичайно, став більший. А з липня місяця в нас почалися труднощі зразу. Скажу чесно. Тому, що не хотів раніше це виносити. Тому, що вважаю, що команда грала нормально весь сезон. Тому думали, що якось пройде, пронесе. Видно — не пронесло.
Робити будь-які прогнози на майбутнє наставник жовто-зелених не береться. Відомо тільки одне.
— Я думаю, якщо до 10 лютого нічого не виясниться, то, мабуть, такий як футбольний клуб Нива перестане існувати. Тому, що не залишиться практично часу на підготовку — раз. Ну, і чесно скажу, ніхто не цікавиться футбольною командою Нива, — говорить Яворський.
Як наголосив Ігор Яворський, частина гравців основи зараз перебуває на тренувальних зборах інших команд першої ліги. Є й такі футболісти, які пробують свої сили в іноземних клубах. Він додає, навіть якщо фінансову складову Ниви врегулюють, буде важко повернути тих, хто вже покинув команду.
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения