Олександр Іващенко: "Олександрія" - це найкраща альтернатива для прогресу"

Олександр Іващенко: "Олександрія" - це найкраща альтернатива для прогресу"

191
Олександр Іващенко: "Олександрія" - це найкраща альтернатива для прогресу"
Фото - pfcalexandria.com.ua

Ще одним новобранцем ПФК «Олександрія» став нападаючий Олександр Іващенко. Народився 19 лютого 1985 року.

- Олександре, як почав займатися футболом?

- Футболом почав займатись в динамівській школі із 7-ми років. Навчаючись там 10 років, я опинився в київській «Оболоні», а звідти прямим трампліном потрапив до «Кривбасу». Останній клуб – «Оболонь-Бровар».

- Як прийняв звістку від ПФК «Олександрія»?

- Було декілька пропозицій. Навіть запрошували за кордон, але я вважаю, що краще залишитись вдома на Батьківщині. Мені зателефонував В.Шаран і запросив мене на збори до Ялти. Мені було дуже приємно і я вирішив випробувати свої сили.

- Твій брат в свій час також грав у ПФК «Олександрія». З братом радився з приводу вибору нової команди?

- Брат завжди бажає мені кращого і завжди мене підтримує. Ми говорили з ним и і вважаємо, що ПФК «Олександрія» - це найкраща альтернатива для прогресу.

- Що ти вважаєш своїм «джокером» у грі?

- Я думаю, що про це краще знає тренер. Він мене запросив, а значить він бачить в мені якісь якості, що потрібні команді. Я як кожен футболіст маю плюси і недоліки, але хай про них говорить тренер.

- Ти в команді вже півтора місяці, але ще і дня не був в Олександрії. Тобі щось відомо про інфраструктуру, умови та про саме місто?

- Всю інформацію я отримую від хлопців по команді. Так, мені ще не доводилось перебувати в Олександрії в якості футболіста цього клубу, але мені доводилось грати на КСК «Ніка» ще за «Кривбас» і можу сказати, що в мене приємні спогади від побаченого.

- Під яким номером будеш грати у нашому клубі?

- Я обрав 11 номер.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров