Перша ліга. "Нива"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі
^

Перша ліга. "Нива"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі

491
Перша ліга. "Нива"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі - изображение 1Ігор Яворський:
- Знаєте важко коментувати таку гру, коли ти знаєш, що маєш три очка в кишені і вони спливають від тебе буквально за п’ять-сім хвилин до кінця поєдинку. Чому так? Тому що я завжди говорив, що футбол це ігрова дисципліна, це порядок на футбольному полі, це кожен футболіст повинен викладатись від А до Я. Почав арбітр матч і поки він не дасть фінальний свисток, футболіст який вийшов на поле повинен викладатись. Наші футболісти сьогодні не зрозуміли цього, і я вже говорив неодноразово, що ми страдаємо від цього, тому, що такі помилки і прорахунки в обороні які ми допускаємо останнім часом, це просто недопустимо. Команда бере вибиває м’яч і забиває нам його, це звичайно не красить нашу команду. А якщо взяти 80-т хвилин поєдинку, то команда грала у футбол. Я вважаю, що футбол дивився, гра команди була видовищною, було багато моментів, ми могли ще забити м’ячі. Та на превеликий жаль так у футболі буває, що потрібно страдати через свої помилки, ось ми тепер і страдаємо.
- Що робити із захистом команди?
- Ну, захист ви ж бачите, ми тусуєм як можемо, уже не знаєм як. Звичайно ми надіємось на одужання Ільківа, нашого центрального захисника, тому, що все таки він ведучий футболіст команди. Він уже приступив працювати в загальній групі, можливо ще тур- два і він з’явиться в стартовому складі. У нас жахлива ситуація в лінії оборни. Поки ми вели 2:0, забили м’ячі, поки ми грали дисципліновано позаду, поки вони виконували установку на гру, командна гра дивилась здорово. Тільки вони почали займатись анархією, почали грати кому як заманеться, звичайно почалися у нас проблеми і ці проблеми вже неодноразово у нас виникають. Я думаю, що потрібно з цим щось робити. Будемо виходити з цієї ситуації, яка у нас є, будемо пробувати інших футболістів на ці місця, іншого виходу у нас немає. І звичайно будемо на тренуваннях багато працювати, будемо вказувати на ті прорахунки які у них були і старатись робити усе можливе, щоб таких помилок не було як сьогодні.
- У вас раніше були нарікання до стану газону, як сьогодні?
- Я завжди говорю, що наш Тернопільський стадіон не є ідеальним. Сьогодні поталанило, що дощ пройшов і м’яч не деренчав і сьогодні він був більш швидкісний. Звичайно, що сьогодні футбольне поле було у кращому вигляді, та якщо його порівняти з такими стадіонами як «Олімпік» в Донецьку то я скажу нам до нього досить далеко. Чому? Тому що там просто ідеальні футбольні поля і звичайно нашим технічним футболістам дуже легко працювати з м’ячем на хорошому футбольному полі. Ми сьогодні бачили, що м’яч не так скакав як за звичай, м’яч контролювали в середині поля, швидко рухався м’яч, швидко футболісти приймали рішення, це йде тільки на позитив. Але ще раз скажу: ми самі допустили помилки і самі повинні за них нести відповідальність, і я також в тому числі і футболісти які не виконують установку на матч.
Перша ліга. "Нива"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі - изображение 2Євген Яровенко:
3- 17-ть років не був у Тернополі, приємно здивував стадіон, відносини уболівальників. Я вважаю, що через сезон керівництву потрібно ставити задачі, про вихід до Прем’єр-ліги. Для цього є все: прекрасний стадіон, прекрасна атмосфера. Ми прекрасно знали яка команда нас очікує, я вважаю, що будь-якому супернику тут буде важко взяти очки, знали, що команда дуже ключа, зла. Команда з Тернополя завжди славилась, її коріння йде туди далеко в сімдесяті роки, коли напевно ще Яворський був футболістом. В першому таймі нам не вдавалося виконати останню передачу, начебто і перестроювались, можливо десь і віддавали ініціативу супернику. Передумови були непогані, довго працювали з м’ячем. Коли пропустили м’яча, саме головне, що хлопці не опустили руки. В Охтирки є такий характер, є психологія переможця. Це не перша наша гра коли ми граємо в меншості і граємо до останнього і забиваємо м’ячі. Футбол, 90-то хвилин, грали до останнього, не забили пенальті, забили м’яч у грі і в кінці ще мали два моменти, але потрібно було бути трішечки точнішими. В будь-якому разі подякував хлопцям за самовіддачу. Будемо готуватися далі. Що стосується самої гри, будемо аналізувати в спокійній атмосфері і будемо готуватися далі.
- Коли їхали до Тернополя розраховували на такий результат?
- Напевно я покривлю душею, якщо скажу, що ми їхали не за трьома очками. Ми їхали і знали, хоч дехто нас хотів ввести в оману, говорив, що це команда дебютант в першій лізі, та я сказав хлопцям щоб не розслаблялись, бо у цій команді є дуже достойні виконавці, котрі вже мали нагоду грати у Прем’єр-лізі. Команда дуже хороша, та ми нікого не боїмося, ми поважаємо усіх суперників. Ми знали сильні сторони суперника і хотіли скористатися слабими місцями. Той м’яч, котрий забив Радіонов, це те, що у нас не вийшло в першому таймі, ми зробили у другому.
- Які в цьому році стоять завдання перед командою?
- Зайняти місце не нижче від того яке зайняли у попередньому чемпіонаті.
- Якщо вийдете до Прем’єр-ліги то відмовлятись не будете?
- Якщо керівництво поставить задачу, а ще попереду практично увесь чемпіонат. Звичайно є велике бажання і у футболістів також. Але ви розумієте, що для Прем’єр-ліги потрібні гарні умови і достойні футболісти, цим складом неможливо грати в Прем’єр-лізі, це все залежить від нашого керівництва.

Оцените
Поделитесь
Источник: fcnaftovyk.com.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме