Геннадій Пасіч: "Якість поля та сильний вітер внесли свої корективи у гру"

Геннадій Пасіч: "Якість поля та сильний вітер внесли свої корективи у гру"

176

Геннадій Пасіч: "Якість поля та сильний вітер внесли свої корективи у гру" - изображение 1Півзахзисник охтирського «Нафтовика» Геннадій Пасіч - про минулий та майбутній поєдинки своєї команди.

- Як на твою думку чого не вистачило «Нафтовику» для перемоги?

- Вважаю, що не вистачило точності в завершені атак. Враховуючи те що цей матч не визначався великою кількістю атак, то потрібно було використовувати кожен шанс. Звичайно усі старались, але не завжди виходить втілити задумане.

- Початок першого та другого таймів був за «Нафтовиком», а далі відбувався спад у грі. В чому причина такого резонансу, можливо гравцям не вистачає фізичної підготовки?

- Ні з фізпідготовкою у нас все гаразд. Напевно якість поля та сильний вітер внесли свої корективи у гру.

- Дві грубі помилки захисту мало не призвели до не бажаного результату, на твою думку це непрофесіоналізм чи недопрацювання в тренувальному процесі?

- Звичайно це непрофесіоналізм. Через ці помилки ми могли багато втратити. Зараз ми працюємо над цим, проводимо розбір моментів. Думаю в подальшому таких помилок не буде.

- В цьому матчі ти дебютував в першій лізі, яка різниця між футболом в який ти грав раніше і тим в який граєш зараз?

- Футбол у першій лізі багато чим відрізняється від молодіжного футболу. Тут дорослий футбол, тут більше боротьби. Перший крок уже зроблено, наступний крок буде таким, щоб закріпитись в основному складі. В цьому мені допоможе моє бажання і кропітка робота над собою.

- Як тебе прийняли в команді?

- Прийняли добре. Колектив гарний, дружній.

- Свою футбольну кар’єру ти розпочав разом із братом, а як що станеться так, що когось одного із вас запросять до клубу вищого за рангом, ви розділитесь?

- Говорять, що близнюки повинні бути разом. Це дійсно так, нас тягне один до одного. Та ми не домовлялися, що по футбольній ниві будемо крокувати разом. Як що комусь із нас випаде такий шанс, то ми ним скористаємось.

- До підписання контракту з «Нафтовиком» ти проживав у Дніпропетровську, які у тебе враження від контрасту з Охтиркою?

- Звичайно Охтирка не Дніпропетровськ, але у всьому є свої принади. Охтирка тихе, гарне містечко. Тут немає такої метушні як у мегаполісі і це мені подобається.

- Наступний матч «Нафтовика» на виїзді, з Армянським «Титаном», вже є якісь рішення, вказівки що до місця проведення матчу на нейтральному полі материкової частини України чи на півострові в Армянську?

- Перед матчем проживати і тренуватись ми будемо у Новій Каховці, а на сам матч ми поїдемо до Армянська.

- Який настрой на гру враховуючи таку велику щільність в турнірній таблиці?

- Як завжди, настрой тільки на перемогу.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров