"Олександрія" знову в Туреччині

"Олександрія" знову в Туреччині

132

1 березня делагація ПФК «Олександрія» у складі 33 осіб відправилась на заключний навчально-тренувальний збір до Туреччини. В 21:00 команда клубним автобусом виїхала з Олександрії і вже в 2:30 була в аеропорту «Бориспіль». О п’ятій годині ранку відправлявся літак до Анталії, на якому також летіли футболісти "Динамо-2" Київ.

О 7:20 олександрійці прибули до Туреччини, де зустрічав автобус.

На початку тренування головний тренер команди Андрій Купцов ознайомив з детальним планом проведення навчально-тренувального збору. Акцент буде зроблено на закріплення фізичної витривалості, вдосконалення індивідуальної майстерності та роботі по організації якісної взаємодії команди в усіх ланках . Практичною реалізацією цих компонентів мають стати контрольні матчі, які сплановано на 6, 11 та 15 березня.

Не зважаючи на переліт та майже безсонну ніч, тренування тривало майже 2 години, та мало характер відновлення сил і втягування в інтенсивний тренувальний процес. Півгодинна розминка та робота з м’ячем були основним завданням першого дня заключного навчально-тренувального збору.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров