Вадим Заяць: "Ми створили бойову команду"

Вадим Заяць: "Ми створили бойову команду"

141
Вадим Заяць: "Ми створили бойову команду"
Фото - arena.in.ua

У інтерв’ю телеканалу «Футбол» головний тренер «Буковини» Вадим Заяць зазначив, що у Чернівцях вдалося створити бойову команду. А у матчі з «Олександрією» наші земляки, як і у інших поєдинках, грали на перемогу.

Вадиме Григоровичу, за рахунок чого «Буковині» вдається вдало проводити другу частину першості України ?

Я щасливий від того, що треную таку команду. У нашому колективі зібралися бойові хлопці, які налаштовані на роботу. Зрозуміло, що повинен був прийти результат.

Ви розуміли те, що «Олександрія» виходитиме так, як на останній бій. І все ж, «Буковина» зуміли практично відчепити її від гонки за підвищення в класі…

Я вже казав: нам все одно те, з якою командою грати. У них був останній бій, а ми прагнули набрати три очка, які ми і здобули.

Судячи з результатів другого кола, Ви, напевно, могли би претендувати на вихід з першої ліги…

Це все з області фантастики. Зрозуміло, що у нас ще багато роботи. І все ж, радує те, що ми створили бойову команду. Будемо працювати далі. У ще є проблеми матеріально – технічного плану. Гадаю, що хороший результат буде підштовхувати наших засновників вирішувати ті питання, які виникають.

Чи не спитали Ви після матчу Антона Савіна про те, чи дійсно цілив у «девятку» ?

Ні. Антон – задоволений, стомлений. Потім спитаю у нього про це.

Як вважаєте, результат матчу є закономірним ?

Ми були готові до того, що «Олександрія» багато подаватиме з флангів. Зрозуміло, що у нас було завдання, щоби якомога менше цих передач «вилітало». Наші центральні захисники промахів не припустилися. Ми готувалися цілий тиждень. «Олександрія» нас нічим не здивувала.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров